High League

(VIDEO) Sensacja! Bomba dominuje! Murański obalał w K-1!

Za nami jedna z najbardziej wyczekiwanych walk. Tutaj było bardzo dużo złej krwi, a kibice liczyli, że zakończy się to nokautem z jednej lub drugiej strony.

Do klatki powrócił Mateusz Murański, który stoczył swój pierwszy pojedynek dla federacji High League. Była to już jego 9 walka freakowa. Wcześniej bił się nie tylko w MMA, ale również w boksie i wyszedł do pojedynki z bilansem 4-4.

Tym razem zadebiutował w formule K-1 i zawalczył z Pawłem Bombą. Wielu kibiców od samego początku skazywało go na porażkę. Murański był bardziej doświadczony, cięższy, potrafi mocno uderzyć i ma bardzo twardą głowę, co pokazał w poprzednich pojedynkach.

Natomiast „Scarface” wszedł do klatki z bilansem dwóch porażek. W klatce nie zdążył wcześniej pokazać niczego, gdyż najpierw w debiucie został w kilkanaście sekund ciężko znokautowany przez „Tarzana”. Następnie stanął do walki z Amadeuszem „Ferrarim”. Również i tym razem wystarczyło pierwsze uderzenie, aby Bomba padł nieprzytomny i zaliczył kolejne brutalne KO.

Zapewniał jednak, że tym razem będzie inaczej. Stwierdził, że nigdy wcześniej nawet nie wylądował na deskach po nokdaunie, a swoich sparingpartnerów nokautował. Murański natomiast zapowiadał, że walka nie wyjdzie poza pierwszą rundę.

Sprawdź!  (VIDEO) Kibice wygwizdali Denisa po walce z Alanem! "Zamknąć ku*wa mo*dy hejterzy! Wejdźcie na ring i..."

RELACJA

RUNDA 1

“Muran” rusza z low kickiem i zaprasza rywala do walki. Bomba trafił, ale Murański poślizgnął się. Murański trafia prawym, straszy obrotówką na korpus. Wchodzą w wymianę, ale było kopnięcie “Scarface’a” w krocze oponenta. Bomba od razu wyprowadza kopnięcia, “Muran” szuka szczęki przeciwnika. Poszła szarża Mateusza, zgiął się Bomba! Zbliża się do Mateusza, który obala rywala na matę! “Muran” podchodzi z ciosami, “Scarface” atakuje, ale Murański znów obala i traci punkt. Mocne kolano Bomby, “Muran” szuka mocnych uderzeń.

RUNDA 2

Murański rusza, ale to Paweł trafia go mocno prawym prostym! “Muran” wyprowadził kopnięcie na nogę, ale doznaje kontuzji! Bomba zasypuje go ciosami, ale Murański nadal walczy. “Scarface” popełnia błąd nie atakując, a sam zaraz obrywa kombinacją. Kopie w końcu Bomba, pada Murański, ale wraca na nogi. Trafia go kopnięciami “Scarface” i znów liczony Mateusz! Kontynuuje szarżę Paweł Bomba, ciężkie chwile przeżywa “Muran” szukając jednego, potężnego cepa. “Scarface” atakuje, lecą kombinacje kopnięć i uderzeń

RUNDA 3

“Muran” natychmiast rusza z szarżą, Bomba łapie klincz, ale kończy w gilotynie! Kolejny punkt odjęty “Muranowi”. Bomba świetnie trafia prawym, a Murański… zachodzi mu za plecy i sprowadza walkę do parteru! SĘDZIA KOŃCZY WALKĘ PRZEZ DYSKWALIFIKACJĘ!

Sprawdź!  Sarara wskazał faworyta w walce Szpilka vs Załęcki: "Jest bardzo precyzyjny, bije mocno. Wystarczy obcierka i może nie ustać"

Oficjalny wynik: Paweł “Scarface” Bomba wygrywa przez dyskwalifikację w 3. rundzie

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.