High League

„Fagata” wygrywa z „Natsu” na High League 5! Była skazywana na porażkę!

Za nami co-main event oraz drugi tego wieczoru pojedynek kobiet. Na karcie walk zostało już tylko ostatnie starcie pomiędzy Alberto i Tyburskim.

Do klatki High League powróciła „Natsu”, która nie ukrywa, że może być to jej ostatnia freakowa walka. Influencerka weszła do klatki trzeci raz w życiu z bilansem jednego zwycięstwa i jednej porażki. Poprzednie dwie walki stoczyła z Lexy Chaplin.

W debiucie na pierwszej gali High League pokonała ją przez jednogłośną decyzję. Do rewanżu doszło na ostatniej edycji i tym razem sytuacja się odwróciła. Po trzech rundach w górę powędrowała ręka faworyzowanej Lexy, a arbitrzy ponownie byli jednomyślni.

Teraz „Natsu” zmierzyła się z „Fagatą”, która w oczach bukmacherów była ogromnym underdogiem. Dla Agaty Fąk była to również trzecia walka. W debiucie na High League 2 już w pierwszej odsłonie przegrała z Lexy Chaplin, natomiast na gali FAME 14 przez decyzję pokonała Monikę Kociołek.

RELACJA

RUNDA 1

“Fagata” rusza od razu na rywalkę, ta zaraz odpowiada. Mamy wymiany, “Natsu” dobrze trafia prawym. Fąk podchodzi dobrze z prawymi i lewymi, wysoko gardę trzyma Karczmarczyk. “Natsu” wyczekuje oponentki, ta dochodzi z ciosem i unika dwóch w kontrze. „Fagata” kopie, ucieka, a zaraz Natalia szarżuje z cepami!

Sprawdź!  Szalony Reporter o powiązaniach Clout MMA i High League: "Na pewno służby nie pozwolą, by pod ich okiem..." [VIDEO]

RUNDA 2 “Natsu” wyczekuje ataków przeciwniczki, a ta trafia na gardę. Nastawiła się na kontry Karczmarczyk, wychodziła z bojową miną i w końcu uruchamia kombinację! „Fagata” ucieka, próbuje szukać lewych, ale “Natsu” mocno bije prawymi. Skraca dystans Natalia, dochodzi mocny prawy, a zaraz kolejny! „Fagata” nie jest w tarapatach, ale już tak chętnie nie atakuje. Była przerwa po przypadkowym palcu w oko Agaty, a po powrocie Karczmarczyk atakuje. Kończy jednak z prawym prostym na swojej szczęce.

RUNDA 3 „Fagata” podchodzi z lewymi sierpami, “Natsu” szuka kontry. Dochodzą ciosy Karczmarczyk, ale Fąk nie pozostaje obojętna, mocne ciosy lecą z jej strony. “Natsu” szuka obalenia, ale do sukcesu jest naprawdę daleko. Nie trafia też serią cepów. Stara się skracać dystans “Natsu” prostymi, paruje „Fagata”, a zaraz wybrania sprowadzenia za obie nogi. I jeszcze ruszyła Karczmarczyk na koniec i obaliła rywalkę! Czyżby zaakcentowała wygraną?!

Oficjalny wynik: „Fagata” wygrywa po decyzji sędziów!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.