KSW

(VIDEO) „Różal” prezentuje formę! Przygotowuje się do walki w KSW?

Marcin Różalski zaprezentował swoją formę przed prawdopodobnym powrotem do KSW. Wiele wskazuje na to, że zobaczymy go w pożegnalnej walce.

„Rózal” swoją ostatnią walkę stoczył w październiku 2020 roku. Nie była to jednak MMA, tylko pojedynek na gołe pieści, który przegrał z byłym mistrzem UFC Joshem Barnettem. Wcześniej w 2018 roku w starciu kickboxerskim zrewanżował się Peterowi Grahamowi.

Jeśli chodzi o mieszane sztuki walki, to ostatni raz widzieliśmy „Różala” w akcji jeszcze w 2017 roku. Na gali KSW 39 w 16 sekund ciężko znokautował Fernando Rodriguesa Jr’a i zdobył mistrzowski tytuł kategorii ciężkiej.

„Różal” powraca do KSW

Wiele wskazuje na to, że Różalski powróci do federacji KSW. Był już na spotkaniu z Maciejem Kawulskim, a niedawno zapytany przez jednego z fanów, zdradził, że wciąż dogadywane są pewne szczegóły, jednak jest duża szans na kolejny pojedynek.

Sam Kawulski przyznał, że mowa tutaj raczej o starciu pożegnalnym, które należy się takiemu zawodnikowi, jakim jest „Różal”. Problemem może być jednak konflikt z drugim szefem organizacji Martin Lewandowskim. Przyznał on, że najpierw czeka go męska rozmowa z Różalskim.

Sprawdź!  Błachowicz typuje starcie Ziółkowski vs Mańkowski: "Będzie układał walkę pod siebie. Podoba mi się jego styl"

Od dawna nie widzieliśmy fightera w akcji, a wielu kibiców czeka na jego powrót. Teraz były mistrz KSW zaprezentował swoją formę, na krótkim nagraniu, które opublikował na Instagramie.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.