High League

Denis Załęcki underdogiem! Znamy kursy na hitową walkę z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem!

Znamy kursy bukmacherskie na zbliżającą się galę High League 3. Na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących pojedynków, w tym hitowe starcie pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem.

Denis Załęcki vs „Don Diego” na High League 3

Już 4 czerwca odbędzie się wyczekiwana gala, na której fighterzy będą mogli wyjaśnić swój konflikt. Pomiędzy nimi jest sporo złej krwi już od kilku miesięcy. Mieli wcześniej zmierzyć się w innej federacji, jednak ostatecznie do pojedynku nie doszło.

Podczas High League 3 obaj zawodnicy spróbują swoich sił w formule MMA. Wcześniej Denis Załęcki toczył pojedynki na gołe pięści oraz walczył w kickboxingu. W świecie freak fightów zadebiutował na drugiej edycji High League w walce z Alanem Kwiecińskim, którego pokonał po całkowitej dominacji na pełnym dystansie.

Natomiast „Don Diego” nie miał jeszcze okazji zawalczyć na takiej gali. Bił się m.in. w GROMDZIE i jako pierwszy w historii organizacji wygrał wielki finał o 100 tysięcy złotych. Kubiszyn ma także na swoim koncie trzy mistrzostwa świata w kickboxingu.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

W oczach bukmacherów to właśnie „Don Diego” jest faworytem nadchodzącego pojedynku, jednak według wielu kibiców nie będzie to łatwe starcie, gdyż Denis ma dużą przewagę kilogramów oraz siły.

Sprawdź!  Zawodnik WOTORE komentuje słowa Alberto! "Sami uliczni mistrzowie. Strach się bać. Chyba czas zakończyć karierę"

Jak widzieliśmy w starciu z Alanem, rywal padał niemal po każdym ciosie Denisa. Dodatkowo, tym razem starcie odbędzie się w małych rękawicach, a uderzenia będą znacznie bardziej odczuwalne.

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.