High League

Denis Załęcki odpowiada Łukaszowi Jurkowskiemu: „Niech lepiej idzie potańczyć sobie z gwiazdami, a nie ocenia moją walkę”

Denis Załęcki odpowiedział Łukaszowi Jurkowskiemu, który za pośrednictwem Twittera wytypował nadchodzący pojedynek z „Don Diego”.

Już 4 czerwca na gali High League 3 do klatki powróci Denis Załęcki. Fighter spróbuje swoich sił w nowej formule i po raz pierwszy zawalczy w MMA. W klatce będzie miał okazję na wyjaśnienie głośnego konfliktu z gwiazdą GROMDY Mateuszem Kubiszynem.

Łukasz Jurkowski typuje walkę

Za pośrednictwem Twittera głos w sprawie tego zestawienia zabrał „Juras”. Zawodnik stwierdził, że będzie to łatwe zwycięstwo dla znanego z walk na gołe pięści „Don Diego”.

Easy money Kubiszyn – napisał Łukasz Jurkowski.

Na ten wpis Denis Załęcki odpowiedział w wywiadzie dla kanału Ebe Ebe i wpił szpilkę w Jurkowskiego Niech idzie lepiej tam potańczyć sobie z gwiazdami, a nie oceniać będzie moją walkę. 

Na tym nie zakończyła się wymiana zdań. Jurkowski ponownie za pośrednictwem Twittera dodał, że nadal uważa, iż „Don Diego” zwycięży przed czasem.

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Zacięta walka kobiet! Maja Staśko wygrywa na High League 4!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.