KSW

(VIDEO) Potężne kopnięcia Wrzoska na KSW 79! Rywal pokazał ogromny charakter!

Jednym z dwóch wielkich rewanżów na gali KSW 79 był starciem Arkadiusza Wrzoska z Tomášem Možným. Panowie wcześniej konfrontowali się w kickboxingu, a teraz weszli razem do okrągłej klatki, aby zmierzyć się na zasadach MMA.

Od pierwszej walki Arkadiusza Wrzoska z Tomášem Možným minęło już siedem lat. Obaj zawodnicy nabrali więc doświadczenia i obaj bardzo się zmienili. Obaj też mają już za sobą debiut w nowej dla siebie dyscyplinie i obaj zapowiadają, że w MMA wyjdą z klatki jako zwycięzcy. W kickboxingu panowie starli się w boju o pas mistrzowski organizacji WKU. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie, ale Polak musiał uznać wyższość Słowaka w ringu.

Arkadiusz Wrzosek zadebiutował w KSW w zeszłym roku i był to dla niego jednocześnie debiut w MMA. W okrągłej klatce przywitał go Tomasz Sarara, jeden z najlepszych polskich kickboxerów wagi ciężkiej. Panowie przez prawie trzy rundy wymieniali się potężnymi uderzeniami i kopnięciami. Obaj byli też w poważnych tarapatach, ale ostatecznie to Arkadiusz okazał się skuteczniejszy i w ostatniej odsłonie zasypał rywala ciosami, a sędzia przerwał walkę.

Dla Tomáša Možnego walka na gali w Libercu była debiutem w KSW. Popularny „Słowacki Gigant” ma jednak za sobą już dwie walki za zasadach MMA. W klatce zadebiutował w roku 2011, ale jego walka skończyła się niefortunnie, bo dyskwalifikacją. W zeszłym roku ponownie postanowił sprawdzić się na zasadach MMA i podczas gali Real Fight Aren dopisał do swojego rekordu zwycięstwo przez nokaut, pokonując Kamila Mindę.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Michała Kity z Darko Stosicem na KSW 61. Bukmacherzy wskazali ogromnego faworyta!

-> OGLĄDAJ KSW 79 NA ŻYWO<-

RELACJA

RUNDA 1

Wrzosek ruszył z mocnymi low kickami i kopnięciem na głowę. Možný staje się nie odstawać, ale mocno okopuje go Arek. Świetny prawy Polaka, który jest naprawdę o wiele aktywniejszy w pierwszych minutach. Poszedł potężny lewy high kick Arkadiusza Wrzoska, na deskach wylądował Možný! Wracają na nogi, zaraz wycina go kopnięciem w łydkę zawodnik Uniq Fight Club. Słowak niby atakuje, ale z łatwością unika tego polski zawodnik.Mocne ataki Wrzoska, znów ląduje na macie oponent.

RUNDA 2

Słowak stara się atakować, ale Wrzosek kapitalnie odpowiada kilkoma uderzeniami. Masakruje low kickami Možný’ego Arek, Tomas znów na deskach. Mamy powrót do stójki i pierwszy dobry atak Słowaka, który zaraz obrywa middlem. Kolejne bardzo mocne kopnięcia na łydkę w wykonaniu fightera Uniq Fight Club, który słucha się Przemysława Szyszki w narożniku. Markuje uderzenia i znakomicie trafia lewym prostym. High kick Možný’ego nie robi wrażenia na Arku, Słowak znów ląduje na macie.

RUNDA 3

Sprawdź!  Rajewski czy Parnasse? Mistrz KSW wskazuje kolejnego rywala! "Te asy, które mam w rękawie, wolę przygotować na..."

Kontynuuje zaplanowany gameplan Wrzosek, który świetnie obija przeciwnika. Možný próbuje się bronić, ale trafia w końcu potężnym prawym crossem! Błędny wzrok Polaka, który wylądował na macie! Słowak szarżuje, Arek Wrzosek w potężnych tarapatach i trafia mocną kombinacją. Možný trafia coraz częściej, polski zawodnik ma niemały problem, ale ścina oponenta low kickiem. Słowak szuka jeszcze skończenia, podchodzi i trafia Arka! Chwila parteru, niskie kopnięcie podcina Tomasa, który na pewno odniesie porażkę.

Oficjalny wynik: Arkadiusz Wrzosek wgrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.