KSW

Soldić rywalem Bartosińskiego?! Menedżer mistrza KSW komentuje!

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza obrona pasa kategorii półśredniej KSW przez Adriana Bartosińskiego. Jak zapowiada jego menadżer, championa czeka naprawdę głośny pojedynek!

Zawodnik teamu Octopus Łódź w kwietniu spełnił swoje długo wyczekiwane marzenie i sięgnął po wakującą koronę dywizji do 77 kg. „Bartos” wystąpił w main evencie KSW 81, gdzie w niecałe 120 sekund skończył Artura Szczepaniaka, zachowując przy tym perfekcyjny rekord.

Adrian Bartosiński jeszcze w tym roku powinien przystąpić do pierwszej obrony. Po ostatnich wynikach w tej kategorii wagowej wszystko zdawało się sugerować rewanżowe starcie z Andrzejem Grzebykiem. Niepokonany w dwóch ostatnich starciach fighter przegrał z „Bartosem” w 2022 roku przez poddanie.

Obaj zawodnicy są reprezentowani przez tego samego menadżera. Artur Gwóźdź w rozmowie z kanałem MMA – Bądź na bieżąco zdradził nie podając nazwisk, że faktycznie pierwsza obrona Adriana miała być niełatwym emocjonalnie dla niego starciem. Plany uległy jednak zmianie.

Zbliżał się ciężki pojedynek dla mnie – powiedział szef grupy Artnox. Dopytującemu o zmianę rywala prowadzącemu dodał tylko z uśmiechem: – nie wiem… Nie wiem! Kurczę, będzie boom. Będzie duże boom. Teraz … lepiej jest u nas niż we freakach!

Nie mogę zdradzić, jestem po rozmowach. We czwartek dość długo rozmawialiśmy, trochę plany się zmieniły. Myślę, że dla Adriana świetna walka, dla KSW jeszcze lepsza. Myślę, że będzie boom.

Prowadzący Hubert Mściwujewski zaczął głośno zastanawiać się, czy nie chodzi przypadkiem o byłego podwójnego mistrza KSW, Roberto Soldicia. Sam jednak zwątpił w rzucony pomysł, na co Gwódź zareagował pytaniem: „A dlaczego nie?

Sprawdź!  [VIDEO] "Kornik" nie widzi szans dla freaków w KSW. Mocna opinia o Arkadiuszu Tańculi! "Nie dogoni zawodowca na tym poziomie"

Mimo wszystko powrót Chorwata na ten moment wydaje się być mało prawdopodobny. Jeśli pierwsza obrona Bartosińskiego faktycznie ma być wyjątkowym wydarzeniem, to zapewne dojdzie do niej w grudniu. W jednym z ostatnich wywiadów Wojsław Rysiewski potwierdził, że Salahdine Parnasse kolejny pojedynek stoczy w wyższej kategorii, a on sam wyraził chęć na sięgnięcie po 3. pas mistrzowski KSW.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.