High League

(VIDEO) Paweł Bomba gotowy na walkę z „Ochroniarzem oszusta z Tindera”! Jest jednak warunek: „Jak da walkę…”

Już 17 września w Gliwicach odbędzie się gala High League 4. Na niej dojdzie do wyczekiwanej konfrontacji: Paweł Bomba vs. Amadeusz Roślik. „Scarface” w jednym z ostatnich wywiadów zdradził też, że z chęcią spotka się z Piotrem Kałuskim!

Niewiele ponad miesiąc temu odbyła się gala Prime Show MMA 2, gdzie swoją obecnością zaskoczył wszystkich Paweł Bomba. Freak fighter wbiegł na scenę podczas ceremonii ważenia i zaatakował Piotra Kałuskiego obrzucając go jajkami, który następnego dnia mierzył się z Marcinem Wrzoskiem.

Chwilę później „Ochroniarz oszusta z Tindera” wybiegł za zawodnikiem HIGH League i doszło do konfrontacji, w której Kałuski uszkodził kolano. Ewidentnie przeszkodziło mu to w pojedynku, który i tak przegrał z o wiele bardziej doświadczonym „Polish Zombie”. Na zapleczu gali doszło też do kolejnego spięcia „Scarface’a” z Amadeuszem „Ferrarim”, których zobaczymy w walce na High League 4.

Bomba gotów walczyć z Kałuskim!

W wywiadzie udzielonym Fansportu TV Bomba stwierdził, że jest gotowy walczyć z „Ochroniarzem oszusta z Tindera”. Freak fighter postawił jednak warunek, który Kałuski musi spełnić, by doszło do ich starcia. Zawodnik Prime Show MMA musi stoczyć inny pojedynek, od którego rzekomo się wzbrania.

Sprawdź!  High League 6. Najman pokonuje Jóźwiaka! Zrewanżował się za ostatnią porażkę!

Jak da walkę Wielkiemu Bu, bo coś słyszałem, że stroni od niej, to dostanie drugą ode mnie. Daję słowo!

Nie ma problemu dla mnie. Ja z nim wychodzę do oktagonu od razu.

Kursy bukmacherskie na walkę „Scarface” vs „Ferrari”!

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.