PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Ogromna awantura! Zawodnik HIGH League przerywa ważenie i atakuje „Ochroniarza oszusta z Tindera”

Za nami oficjalne ważenie i face-to-face przed jutrzejszą galą PRIME SHOW MMA 2. Kibice spodziewali się napiętej atmosfery, ale nie aż takiej awantury! Interweniowała nawet policja.

Karta walk Prime MMA 2 PPV to 11 niezwykłych starć z udziałem najgłośniejszych nazwisk polskiego Internetu, show biznesu oraz sportu. Gwiazda Warsaw Shore, czyli „Stifler” podejmie niezwykle trudne wyzwanie i zmierzy się z „Bombardierem”. Na gali zobaczymy też inny pojedynek „Dawida z Goliatem” – były mistrz KSW, Marcin Wrzosek na zasadach K-1 zawalczy z cięższym o ponad 70 kg Piotrem Kałuskim! Ten ostatni zarzekał się, że w sobotę urwie głowę „Zombiakowi”!

Walka Norman Parke vs. Grzegorz Szulakowski będzie main eventem Prime MMA 2. Federacja na pewno zyska nowych fanów, dając typowo sportowe zestawienie, ale nie zapomina o swoich największych gwiazdach! Paweł Tyburski, który zwyciężył na debiutanckiej gali, zmierzy się tym razem ze znanym z walk na gołe pięści Adamem Soroko. Na konferencji przed galą „Tybori” wdał się przy okazji konflikt z Normanem Parke, który rzucił w niego butem!

Awantura na ważeniu – „Scarface” atakuje!

Podczas ważenia i face-to-face pomiędzy Marcinem Wrzoskiem, a „Ochroniarzem oszusta z Tindera” doszło do szokującej sytuacji. Na scenę wbiegł „Scarface„, czyli zawodnik organizacji HIGH League, który na ostatniej gali przegrał przez nokaut z „Tarzanem„.

Sprawdź!  (VIDEO) "Ztrolowany" zaskoczył wszystkich efektownymi kopnięciami! Pokonuje Rataja po emocjonującej walce!

„Scarface” jest mocno skonfliktowany z Amadeuszem Ferrari oraz właśnie z Piotrem Kałuskim. Dla tych, którzy nie znają sytuacji – Paweł Bomba to były chłopak „Zusje„, która aktualnie spotyka się właśnie z „Ferrarim”. Od tego rozpoczęła się cała drama pomiędzy zawodnikami.

Według „Scarface’a”, Kałuski jest ochroniarzem „Ferrariego” i tym samym już kilkukrotnie wbijał w niego przysłowiowe „szpilki”. Na ostatniej konferencji przebrał się za starszego Pana, aby nie zostać rozpoznanym i próbował wejść na halę, gdzie odbywało się wydarzenie. Został wówczas zatrzymany przez ochronę. Tym razem jakimś sposobem dostał się na oficjalne ważenie i zaatakował Kałuskiego.

WIDEO:

Po ataku został wyprowadzony z hali, gdzie zaczął „bić się” z „Ochroniarzem oszusta z Tindera”. Słowo „bić” to za dużo powiedziane, ponieważ gdy ten próbował go zaatakować, „Scarface” cofał się i krzyczał, że „czeka aż się zmęczy” i wtedy będą mogli się „walić„.

Pierwsze nagranie dostępne tutaj. Drugie – z bójki – znajdziecie tutaj.

Typy i kursy na Prime MMA 2. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 2 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" o Soroko! "Zawiódł mnie. Poświeciłem mu bardzo dużo czasu, żeby..."

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Obstaw Prime MMA 2 BEZ RYZYKA!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.