PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Bomba atakuje „Ferariego” i Ciosa za kulisami Prime MMA 2! Wystraszyli się zawodnika High League? „Moje dwie małe di*ki”

Za nami freakowa gala Prime Show MMA 2. Za kulisami wydarzenia doszło do kolejnej awantury z udziałem zawodnik High League Pawła Bomby.

„Scarface” już podczas ceremonii ważenia wszedł na scenę i przerwał face-to-face pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Kałuskim, znanym jako „Ochroniarz oszusta z Tindera”. Pomiędzy freak fighterami o mało nie doszło do bójki, ale ochrona opanowała całe zamieszanie.

Następnie na zewnątrz miała miejsce konfrontacja, Bomba prowokował Kałuskiego, jednak kiedy ten chciał się z nim bić, „Scarface” uciekał. Na miejsce została wezwana policja i przyjechało kilka radiowozów.

Awantura za kulisami Prime MMA 2

Tym razem doszło do awantury pomiędzy Bombą i „Ferrarim”. Zawodnik High League rzucił kubkiem w Adriana Ciosa i próbował sprowokować RoślikaMoje dwie małe dzi*ki – krzyczał w ich kierunku.

„Scaraface” szybko został jednak wyprowadzony. Zainterweniowała ochrona oraz Paweł Jóźwiak. Zarówno Cios, jaki i „Ferrari” mieli jednak duże pretensje o to, że zawodnik High League został w ogóle wpuszczony na galę.

Prezes FEN tak odpowiedział freak fighterom – Nie będzie żadnych awantur. Chyba macie jaja, nie boicie się?

Szybko zapewnili, że nie obawiają się Bomby, jednak ich reakcja może wskazywać na coś innego. Internauci są przekonani, że boją się konfrontacji ze „Scarfacem”.

Sprawdź!  Szymon Kołecki chwali zawodnika FAME MMA Amadeusza Ferrariego: „Prędzej podda go siostra przeciwnika, niż sam przeciwnik”

Nagranie z całego zajścia znajdziesz poniżej:

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.