High League

Dojdzie do rewanżu Alan vs Denis? „On chce walczyć w MMA. To jest kamikaze. Niech wyjdzie na The War”

Denis Załęcki w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie rewanżu z Alanem Kwiecińskim. Przyznał, że może zawalczyć z nim na gali The War 4.

Do pierwszego starcia pomiędzy tymi zawodnikami doszło na High League 2. Zmierzyli się wówczas w formule K-1 i po całkowitej dominacji na pełnym dystansie „Bad Boy” zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Po przegranej walce Kwieciński przyznał, że chciałby stoczyć pojedynek rewanżowy.

Denis odpowiada Alanowi

Alan w jednym z komentarzy na Instagramie potwierdził, że jest zainteresowany starciem w formule MMA. Do jego słów Denis odniósł się w ostatnim wywiadzie z fansportu.pl, zdradził że po ostatniej walce na High League 2 rozmawiał z sędziami, w tym m.in. z arbitrem KSW, który był zaskoczony tym, jak zostało poprowadzone ich pierwsze starcie.

– Alan co chwila padał bez ciosów. Sędzia, zamiast go liczyć, to dawał mu wstawać. On sobie leży, powolutku wstaje, 15 sekund czy 20. Wiesz, ile odezwało się do mnie sędziów po tej walce. Mówili, że ten sędzia jest jakiś poje**ny. Nawet do mnie sędzia z KSW dzwonił na kamerce na Instagramie. Mówi, co to jest, już dawno bym go zdyskwalifikował, by był liczony. On się ku*wa kładł, co cios, dlatego już na duże rękawice się nie będę bił. A jeszcze gość mówi, że chce rewanż w MMA. No to jest kamikadze.

„Bad Boy” przyznał jednak, że jest zainteresowany rewanżem z Alanem w formule MMA. Zaproponował, że do takiego starcia może dojść w main evencie gali The War 4:

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o starciu Szeligi z Parke: "Myślę, że Szeliga jak trafi, to go znokautuje"

– Jest plan zrobić to w Warszawie. Chcę zrobić mocną walkę, Alan coś wykrzykiwał, że chce ze mną w MMA, to dostanie dobre siano, niech wychodzi w MMA. To go zlinczuję w klatce, że nie będzie przerywania i tak dalej. Jak jest chętny to niech wychodzi na The War, niech się nie martwi o pieniążki, bo zarobi bardzo dobrze. Zobaczymy jaki z niego wojownik.

Źródło: fansportu.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.