High League

(VIDEO) „Owca” o przygotowaniach z trenerem Raubo: „Ja byłem w ciężkim szoku. 64-lata i robi to z nami. Byłem w szoku…”

Już 5 lutego na gali High League 2 odbędzie się głośny pojedynek dwóch debiutantów. W main evencie „pashaBiceps” zmierzy się z „Owcą”.

Jarosław Jarząbkowski to najbardziej znany polski e-sportowiec, który już od dłuższego czasu trenuje sporty walki. Natomiast Michał Owczarzak to popularny członek ekipy „Warszawskiego Koksa”. Freak fighterzy wejdą do klatki po raz pierwszy w życiu i zmierzą się w formule bokserskiej w małych rękawicach.

„Owca” do pojedynku na High League przygotowuje się z legendarnym Zbigniewem Raubo. Jakiś czas temu udostępnił na YouTube nagrania z treningów, dzięki czemu wiele osób mogło poznać trenera, który podbił serca Internautów.

64-letni Zbigniew Raubo to doświadczony trener, który w przeszłości współpracował m.in. z zawodnikiem UFC Krzysztofem Jotko, czy też takimi pięściarzami jak Przemysław Saleta i Artur Szpilka.

Po wczorajszej konferencji w wywiadzie dla Fansportu „Owca” poruszył temat treningów ze Zbigniewem Raubo. Przyznał, że jest w szoku, biorąc pod uwagę, co potrafi trener w wieku 64 lat. Owczarzak został zapytany konkretnie o akrobatykę korekcyjną:

– No ja byłem w ciężkim szoku i trener Raubo 64 lata robi to z nami. On to pokazuje. Ja byłem w ciężkim szoku, że takie rzeczy się robi. A on mówi fajnie, że to powinno być na każdym wf-ie. No fajnie by był. Gdyby to było na każdym wf-ie, to byśmy byli chodzącą reprezentacją, czegokolwiek sobie życzysz w każdym sporcie.

SPRAWDŹ KONFERENCJĘ „PASHABICEPS” VS „OWCA”:

Sprawdź!  Boxdel komentuje bójkę Ferrariego z trenerem Bonusa BGC: "Będziesz przez ludzi pamiętany jako wielki mistrz pokonany przez freaka z Fame MMA"

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.