FAME MMA

(VIDEO) Ostra konfrontacja Mateusza Kaniowskiego z Kacprem Błońskim! „Możemy się tutaj pi*gać!”

Wczorajszy wieczór obfitował w wielkie emocje, które towarzyszyły wczorajszej ceremonii ważenia przed Fame MMA 15 i panelowi Face 2 Face z udziałem Tańculi, „Szalonego Reportera” i rodziny Murańskich. Po tym doszło też do spotkania Mateusza Kaniowskiego z Kacprem Błońskim!

-> DOSTĘP DO FAME MMA 15 PPV KUPISZ TUTAJ!

Konflikt Mateusza Kaniowskiego oraz Kacpra Błońskiego zaczął się dwa lata temu. Według włodarza Fame MMA, Wojciecha Goli, „Crusher” miał kłócić się z dziennikarzem, który uderzył freak fightera z popularnego „liścia”. Miało dojść do konfrontacji zawodnika z komentatorem, jednak ten pierwszy nie pojawił się na umówioną konfrontację.

Do tejże doszło po wczorajszej ceremonii ważenia. Błoński pojawił się z kroplówką, przez co „Boxdel” odmówił mu udziału w transmisji live. Dodatkowo freak fighter twierdził, że… nic nie wiedział o poniedziałkowym spotkaniu.

Blisko wszystkiego był Sylwester Wardęga, który wrzucił spotkanie Kaniowskiego z „Crusherem” na Instastory. Można na nim usłyszeć, że dziennikarz proponuję Błońskiemu walkę tu i teraz! Kacper jednak odmówił i zaproponował, by ten przyszedł do jego klubu: WCA Fight Team.

Sprawdź!  Norman Parke o formule walki z Piotrem Szeligą: "Od kiedy ten klaun ustala zasady?"

-> Wykup PPV Fame MMA 15 JUŻ DZIŚ!

– …Ty wiesz, że ja nie mogę, bo biznesy. Doskonale wiesz.
To przyjdź do WCA!
Do WCA, nie. Możemy się tutaj pi*gać!
Nie, przyjdź do WCA. (…) No jak się zachowuję? To ty jak się zachowujesz. Możemy się bić na WCA!

Ostatecznie do żadnej bójki nie doszło. Nagrywający wszystko Wardęga upominał panów przypominając, że Kacpra Błońskiego czeka walka z Marcinem Dubielem. Całe zajście możecie zobaczyć poniżej.

Kursy bukmacherskie na walkę Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Media trening przed pojedynkiem "Don Kasjo" vs Marcin Wrzosek na gali FAME 12!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.