FAME MMA

Kto miał być zastępstwem dla Tańculi? „Stary Murański stwierdził, że weźmie emeryta”

Na gali FAME 15 zobaczymy kilkanaście emocjonujących pojedynków, ale są takie, które uwagę przykuwają bardziej, niż inne. Poza main eventem, będą to zdecydowanie walki Arkadiusza Tańculi!

Popularny „Aroy” stoczy aż dwa starcia tego samego wieczoru. Dnia 26 sierpnia, czyli w ostatni piątek wakacji freak fighter chce zakończyć długotrwały konflikt z rodziną Murańskich. Dlatego też na gali FAME 15 najpierw w oktagonie podejmie Mateusza na zasadach MMA, a następnie po złożeniu klatki rzymskiej zmierzy się z ojcem pierwszego oponenta – Jackiem.

Do drugiego z rewanżowych starć może w ogóle nie dojść. Jeśli Arkadiusz Tańcula odniesie zbyt duże obrażenia lub kontuzję, zamiast „Aroya” na starszego „Murana” wejdzie zastępstwo w osobie „Szalonego Rerportera”.

Arkadiusz Tańcula tłumaczy wybór rezerwowego!

W rozmowie Fame News z Arkadiuszem Tańculą poruszony został temat zastępstwa za zawodnika. Wszystkim wydawało się, że naturalnym rezerwowym jest Piotr Szeliga, który również ma na pieńku z „Muranami”. Ostateczna decyzja w tej kwestii należała właśnie do samych Murańskich, a „Aroy” wystosował dwie propozycje.

– Tutaj największymi mocarzami byli Murańscy. To oni sobie zdecydowali, kogo wezmą. Zaproponowałem dla FAME’u mojego brata, który też nic nie trenuje, dopiero niedawno zaczął, jakieś dwie walki zrobił. Też nazwisko się zgadza, Tańcula to Tańcula, więc nie trzeba by było nic zmieniać. No i „Szalonego Reportera”.

I wiesz, stary Murański zobaczył… No mój brat jest dwa lata ode mnie starszy, ale i tak jest dużo młodszy od „Szalonego Reportera”.

Zdaniem Tańculi, to właśnie Jacek Murański zadecydował o wyborze Tomasza Matysiaka, który wraz z „Aroyem” współtworzy kanał Szalony Tańcula na YouTube.

Sprawdź!  (VIDEO) Ostre słowa "Nitro" o FAME! "Problem jest taki, że zmuszają ludzi do tego, żeby..."

No i stwierdził, że weźmie tego emeryta, co ma 45 lat- bo to wiek „Szalonego”, – nigdy w życiu się nie bił, nigdy w życiu nie trenował i se stwierdził „a, to nie, wezmę tego o!”

Kursy bukmacherskie na galę Fame 15

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.