FAME MMA

Tyburski uważa się za lepszego stójkowicza! Wiemy, kiedy może dojść do rewanżu z Pasternakiem [WIDEO]

Paweł Tyburski zabrał głos w sprawie rewanżu z Michałem Pasternakiem. Mimo porażki uważa się za lepszego stójkowicza.

„Tybori” zmierzył się z „Wampirem” podczas gali FAME Friday Arena 1, a starcie odbyło się na zasadach K-1. Mimo poważnej kontuzji, jaką było zerwanie bicepsa już w pierwszej rundzie, Pasternak rozprawił się z rywalem i nawet posłał go na deski.

Teraz przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl freak fighter poruszył temat rewanżu i wskazał, że taki miałby odbyć się w maju przyszłego roku. Co ciekawe, Tyburski oświadczył również, że jest lepszym stójkowiczem od Pasternaka, mimo iż przegrał pojedynek w swojej płaszczyźnie.

– Ludzie mogą się śmiać, ale ja naprawdę wiem, że mam większe umiejętności od Michała. To jak wyglądałem w tej walce, to każdy mądry człowiek będzie widział, że nie byłem przygotowany, ale umiejętnościami nie odstawałem. Jakbym miał formę jak z Kasjuszem, to Michał by się zdziwił. Jest lepszym zawodnikiem MMA, ma lepsze zapasy niż stójkę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.