UFC

(VIDEO) Nassourdine Imavov wygrywa kapitalną wojnę w Paryżu! Buckley starał się jak mógł, ale nie ściął Francuza!

W dzień gali UFC Paryż federacja postanowiła przenieść do karty głównej starcie w wadze średniej. Paryski fighter Nassourdine Imavov zmierzył się z wybuchowym Joquinem Buckleyem.

-> Oglądaj UFC Paryż za darmo TUTAJ!

Nassourdine Imavov nie mógł odpuścić walki w swoim rodzinnym mieście! Francuz w ubigłym roku zaliczył 3 występy pod banderą największej federacji MMA na świecie. Przegrał większościową decyzją z Philem Hawesem, a następnie dwukrotnie przez TKO kończył Iana Heinischa i Edmena Shabazyana. Z 11. wygranych odniesionych przez Imavova aż 9 z nich zakończyło się przez nokaut lub poddanie!

Rywalem Nassourdine’a był wybuchowy Joaquin Buckley. Amerykanin dwukrotnie przegrywał w największej federacji MMA na świecie, ale do UFC Paryż podchodził na fali trzech kolejnych zwycięstw. Antonio Arroyo padł w ostatniej odsłonie, a Abdul Razak Alhassan przegrał niejednogłośną decyzją sędziów. Przed trzema miesiącami „New Mansa” pokonał przez TKO Alberta Duraeva.

Nassourdine Imavov vs. Joaquin Buckley – RELACJA

Runda 1

Buckley dobrze atakuje middle kickami, dużo rusza się Amerykanin. Imavov póki co bardzo spokojnie, obserwuje ataki „New Mansy”. Wyczekuje kopnięć Francuz, dobrze atakuje podbródkowym, choć niecelnie. Siadł front kick Imavovowi, aż wypadł ochraniacz rywalowi. Szuka zapasów Amerykanin. Wyłapał kopnięcie Francuz, przewraca rywala i wyprowadza mocne kolano! Rozerwanie klinczu, poszedł łokieć ze strony „Snipera”. Buckley atakuje, ale obrywa dwoma lewymi. Trafia kontrującym kopnięciem Francuz. Buckley rusza na wymianę, szuka obalenia, ale sam ląduje na plecach!

Runda 2

Sprawdź!  Rębecki poznał nowego rywala na debiut w UFC! Morales kontuzjowany 2 tygodnie przed walką

Imavov znów trzyma rywala na dystans. Dużo rusza się Buckley, trafił kombinacją, ale odpowiedział Francuz! Wstrząsnął Amerykaninem „Sniper”. Sędzia przerywa, był palec w oko. Szybki powrót do akcji, „New Mansa” rzuca się serią, ale jest przy tym bardzo niecelny. Krąży Imavov, ale trafia go w końcu Buckley! Znów skraca dystans Joaquin Buckley, dobrze kontruje Francuz. Ruszył po obalenie ’Sniper” i zamyka rywala na siatce. Zajmuje plecy Francuz i zapina duszenie! Nieudane, ucieka spod ręki Amerykanin, ale cały czas musi uważać! Dobre łokcie wyprowadza Imavov, lecą też kolejne uderzenia na głowę „New Mansy”.

Runda 3

Buckley otrzymał przykazanie od narożnika, by rzucił wszystko na jedną kartę. I rusza z serią Buckley, trafia Francuza, ale przestrzelił z jednym z ciosów i zajął jego plecy Imavov. Broni się skutecznie Amerykanin, przyjmuje kolano i rusza do kolejnego ataku. Dobrze wyprowadza sierpy Buckley. Imavov świetnie się broni, wysoka garda i przewaga wzrostu pomaga mu przed zostaniem znokautowaniem. Stracił już sporo sił Francuz, a Buckley szuka skończenia! Mocny łokieć w klinczu ze strony Imavova, szukał obalenia Francuz i obrywa mocnym kolanem! Zrywa kolejny klincz Amerykanin, obaj fighterzy ledwo dyszą, rusza Joaquin Buckley i rozpuszcza wiatraki, ale nie skończył „Snipera” przed czasem!

Oficjalny werdykt: Nassourdine Imavov wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.