UFC

(VIDEO) Roman Kopylov kończy wyczerpanego Di Chirico!

W pierwszym pojedynku karty głównej w kategorii średniej na UFC Paryż doszło do pojedynku włosko-rosyjskiego. Alessio Di Chirico spotkał się z Romanem Kopylovem.

-> Oglądaj UFC Paryż za darmo TUTAJ!

Włoski fighter znany może być polskim fanom, którzy wnikliwie śledzą rodzime federacje. Alessio Di Chirico wystąpił w 2015 roku na PLMMA 47, gdzie już w 2 rundzie skończył Adama Kowalskiego. W tym samym roku spotkał się również z Andrzejem Grzebykiem, którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów. W samym UFC Włoch stoczył 10 walk, z których wygrał 4, a przegrał 6.

Roman Kopylov zadebiutował przed trzema laty na jednej z gal z cyklu Fight Night, gdzie odklepał po duszeniu zza pleców z rąk Karla Robersona. Rosjanin powrócił po dwuletniej przerwie na gali UFC 267 w Abu Zabi, gdzie ponownie przegrał, tym razem z Albertem Duraevem po jednogłośnej decyzji arbitrów. Były to jego jedyne dwie porażki w karierze.

Alessio Di Chirico vs. Roman Kopylov – RELACJA

Runda 1

Di Chirico atakuje od razu kopnięciami. Kopylov przyjmuje kolejne kopnięcia, trafia mocnym prawym. Dobrze kontruje Di Chirico dwoma ciosami. Czeka na szansę w kontrze Włoch, odpowiada kilkoma ciosami na pojedyncze rosyjskiego fightera. Szukał mocnego high kicka Kopylov, ale poślizgnął się przy akcji. Mocny middle kick Rosjanina. Trafił jeszcze mocną kombinacją Kopylov. Mocny podbródkowy i wysokie kopnięcie w wykonaniu Kopylova. Kontruje latającym kolanem Di Chirico, ale Włoch zgasił do łapiąc za nogę.

Sprawdź!  Michael Bisping zaatakowany na ulicy! Opublikował zdjęcie agresora i opisał całą sytuację.

Runda 2

Rzuca się z serią ciosów Włoski fighter! Szuka mocnych sierpów Di Chirico, oponent kontruje low kickami. Szuka kolejnej serii Di Chirico, Kopylov dobrze trafia dwoma ciosami. Broni się Rosjanin przed obaleniem, Włoch atakuje prostymi. Trafiają obaj zawodnicy w wymianie. Idzie w klincz Di Chirico, ale ma problem przeciwko dagestańskim zapasom. Dobry prawy prosty Włocha, ale oponent wyprowadza świetny middle kick na żebra. Traci siły Di Chirico, obrywa od Kopylova. Dobre kolano Włocha, nie udaje mu się jednak skrócić dystansu. Rosjanin trafia kilkoma krótkimi ciosami, napiera przeciwnik, ale zonbaczymy ostatnią rundę.

Runda 3

Znów natychmiast atakuje Di Chirico! Dobra kombinacja, ale traci siły Włoch. Dobre kopnięcie na żebra w wykonaniu Rosjanina, zaraz dokłada serię ciosów i pada Włoch! Roman Kopylov w końcu wygrywa w UFC!

Oficjalny werdykt: Roman Kopylov wygrywa przez KO w 3. rundzie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.