MMA VIP

(VIDEO) Najman kolejny raz szokuje! Zapowiedział sensację i zaprosił „Słowika” na scenę! „Jutro dojdzie do…”

Marcin Najman nie przestaje szokować. Wydawało się, że już więcej nie będzie głośno o jego współpracy z byłym gangsterem Andrzejem Zielińskim. Ten jednak pojawił się na wczorajszym ważeniu.

Za sprawą „Słowika” MMA-VIP miało spore problemy ze zorganizowaniem wydarzenia. Na jedne z konferencji został on przedstawiony jako boss federacji. Na organizację spłynęła ogromna krytyka. Sportowcy, dziennikarze, a nawet politycy mocno zareagowali na współpracę byłego bossa grupy pruszkowskiej z federacją freakową.

Najman musiał dwukrotnie zmienić datę gali i przenieść ja najpierw z Kielc do Wielunia, a następnie do Warszawy, gdzie ostatecznie odbędzie się w prywatnej hali. Doszło także do zmian na karcie walk, gdyż z udziału w MMA-VIP zrezygnował „Krycha UFC”. Ponadto ze współpracy wycofało się wielu sponsorów i patroni medialni.

Wygląda na to, że dla Marcina Najmana wszystkie te wydarzenia nie mają większego znaczenia. Podczas wczorajszej ceremonii postanowił ponownie zaprosić na scenę byłego gangstera i zapowiedział, że może dzisiaj dojść do sporej sensacji:

– Chciałem powiedzieć wam, że jutro dojdzie do pewnej sensacji, ale o tym już może mistrz ceremonii – po tych słowach prowadzący konferencję zabrał głos i zaprosił na scenę Andrzeja „Słowika” Zielińskiego.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman uderza w Szeligę: "Karma wróciła. Na konferencji startował do chłopaczka, a jak od ochroniarza dostał to..."

– Na koniec mamy przygotowaną prawdziwą wisienkę na torcie. Domyślam się, że nikt się nie spodziewa. To pytanie stawiane było wielokrotnie. Dlatego zapraszam na scenę pana Andrzeja Zielińskiego! – powiedział konferansjer i następnie zapytał – Jest jedno pytanie, na które odpowiedź chciałaby uzyskać cała Polska. Czy istnieje, chociaż cień szansy na to, że zobaczymy pana jutro w naszej klatce?

W odpowiedzi „Słowik” potwierdził – Jest to możliwe.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.