Clout MMA

Cios zaatakował Najmana! Ochrona musiała ratować go przed El Testosteronem! [WIDEO]

Marcin Najman niczym szóstym zmysłem wyczuwa obecność swojego medialnego przeciwnika, Adriana Ciosa. Samozwańczy „Cesarz” został zaatakowany przez… maskotę, za którą przebrany był freak fighter.

Już za kilka dni odbędzie się gala Clout MMA 4, na której dojdzie do rozwiązania jednego z największych konfliktów w świecie freak fightów. Marcin Najman w końcu ma wejść do klatki z Jackiem Murańskim. Dla wielu po tym pojedynku będzie swoisty „koniec gry”.

Wszystkie walki Clout MMA 4 obstawicie wyłącznie na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

TYPYKURSYZAKŁADY
Marcin Najman – Jacek Murański1.98 – 1.65Fortuna
Adrian Cios – Paweł Jóźwiak2.92 – 1.30Fortuna

Maskotka rzuciła się na Najmana!

Podczas konferencji prasowej organizacja Clout MMA poinformowała o konkursie na nazwę nowej maskotki. Postać w przebraniu weszła na scenę i przywitała się ze wszystkimi bohaterami 3. panelu. Wszystkimi, oprócz Marcina Najmana, który od razu krzyczał, że wyczuwa Adriana Ciosa. Chwilę później faktycznie maskotka wypłaciła kilka ciosów „El Testosteronowi” i wywiązała się awantura!

Sprawdź!  Najman stracił słuch po "liściu" Ciosa! Skomentował porażkę na Clout MMA 2
#CLOUTMMA4 pic.twitter.com/DoTRzJCpCh

— CLOUT MMA (@cloutmma) March 4, 2024

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.