MMA VIP

(VIDEO) „Misiek z Nadarzyna” prezentuje formę przed MMA-VIP 4! Ma szansę w walce z Marcinem Najmanem?

Już dzisiaj odbędzie się czwarta edycja gali MMA-VIP. Marcin Najman ponownie zawalczy dla swojej federacji i w main evencie zmierzy się z byłym gangsterem.

„El Testosteron” miał sporo problemów z zorganizowaniem tego wydarzenia. Za sprawą współpracy z Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim musiał dwukrotnie zmieniać miejsce oraz datę galę. Ostatecznie odbędzie się w Warszawie i rozpocznie o godzinie 19:00.

W main evencie czeka na nas starcie Marcina Najmana z Mirosławem Dąbrowskim. Dla „El Testosterona” nie powinien być to trudny pojedynek. Jego rywal ma 60 lat, sporty walki trenuje od kilku miesięcy i nie ma żadnego doświadczenia w klatce.

Wczoraj obaj freak fightery podczas media treningu zaprezentowali swoje umiejętności, a następnie miała miejsce ceremonia ważenia. Marcin Najman, dla którego będzie to 11 pojedynek w MMA, wniósł na wagę 117,8 kg natomiast jego przeciwnik 125,2 kg.

„Misiek z Nadarzyna” nie zaskoczył swoją formę. Znacznie lepiej zaprezentował się „El Testosteron”. Obaj zawodnicy będą próbowali urwać głowę rywalowi, więc można spodziewać się szybkiego zakończenia pojedynku.

Najman za pośrednictwem swoich social mediów już kilkukrotnie zapowiadał, że przeciwnik nie będzie miał najmniejszych szans. Kilka dni temu na Twitterze zamieścił taki wpis:

Sprawdź!  (VIDEO) To już dwa lata! Rocznica walki, w której Marcin Najman zapomniał zasad boksu

– Powiedzmy sobie to szczerze, Misiek z Nadarzyna, były gangster, będzie miał w sobotniej walce ze mną przej**ane jak w ruskim czołgu.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.