FAME MMA

Mańkowski typuje walkę Ferrari vs Łaszczyk: „Nie zapominajmy, że to jest MMA. Najpewniejsze jest to, że zakończy się po…”

Borys Mańkowski zabrał głos w sprawie nadchodzącej gali FAME 17, która już w ten piątek odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

Main eventem wydarzenia będzie elektryzujący pojedynek pomiędzy freak fighterem i zawodowym pięściarzem debiutującym w formule MMA, w którym Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

-> KLIKNIJ W BANER I KUP PPV NA FAME MMA 17! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Mańkowski typuje main event FAME 17

W oczach bukmacherów i większości kibiców faworytem tego zestawienia jest Kamil Łaszczyk, który jest świetnym bokserem i powinien mieć przewagę w stójce. „Ferrari” ma jednak lepsze warunki fizyczne, większe doświadczenie w MMA i dłużej trenuje pozostałe płaszczyzny.

Borys Mańkowski przyznał, że ze względu właśnie na formułę nie można lekceważyć Amadeusza. Przyznał, że na samym początku typował zwycięstwo Łaszczyka, jednak po głębszej analizie postanowił nie wskazywać zwycięzcy, tylko stwierdził, iż pojedynek zakończy się decyzją sędziów.

– Kamil jest bardzo doświadczonym, bardzo dobrym bokserem i teoretycznie powinien wygrać walkę ze znacznie cięższym „Ferrarim”. Tylko nie zapominajmy, że jest to MMA i zdecydowanie tutaj praca nawet stójkowa się różni od pracy w boksie. Inny dystans, są kopnięcia, są kolana, są małe rękawice i trzeba uważać na wejścia w nogi, klincze i tak dalej.

– Ciężko mi tutaj obstawić. Pierwsze co to powiedziałem bokser, ale zacząłem analizować i mówię nie tak szybko. Dlatego myślę, że najbardziej prawdopodobne jest to, że zakończy się po pełnym dystansie. Dlatego, że jeśli wygra Kamil, to będzie punktował w dystansie, ale nie uderzy na tyle mocno, by zakończyć to przed czasem.

– A z kolei, jeżeli „Ferrari” by zwyciężył, to właśnie w ten sposób, że by wywracał i kontrolował z góry, ale nie stanowiłby zagrożenia w postaci ground and pound czy poddania. Dlatego dla mnie najbardziej pewne jest to, że zakończy się po pełnym dystansie.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Mateusz Murański zaprasza do walki Marcina Wrzoszka: "Polish Zombie dawaj na ring"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.