The War

(VIDEO) Młody Gleba przed The War 2: „Skończyłem z biciem się na ulicy i chce wyzwania sportowe. Lubię mieć pod górkę i lubię zapie**alać na treningach”

Młody Gleba jest wyjątkowo zmotywowany i pewny siebie przed turniejem The War, który odbędzie się już w tę sobotę.

Zawodnik zapewnia, że w trakcie walki idzie cały czas do przodu, nie cofa się, a żaden z rywali nie powinien zrobić na nim wrażenia. Jest gotowy na każdego przeciwnika. Młody Gleba nie ukrywa, że bardzo zależy mu na nagrodzie, jaką jest 50 tysięcy złotych. Zawodnik chce iść sportową drogą, a te pieniądze pomogłyby mu się rozwijać.

Fighter przyznał, że nie chce więcej bić się na ulicy. Młody Gleba zamierza iść swoją sportową drogą, spełniać się w zawodowych pojedynkach i przynieść dumę swoim bliskim.

Wszystkie informacje dotyczące zakupu PPV wraz z ceną pakietów znajdziesz tutaj – The War 2 – Gdzie oglądać? Transmisja gali online PPV

W wieku 7 lat, może 8 zaczynałem się bić na dzielnicy z kolegami no i tak to szło. Cały czas w sumie jakieś były awantury. Już od dziecka się biłem, ale teraz skończyłem z biciem się na ulicy i chce wyzwania sportowe, rywalizować z kimś, kto trenuje i kto ten chleb smakuje. Interesują mnie teraz tylko takie walki – zapewnia Młody Gleba.

Sprawdź!  [WIDEO] Denis Załęcki ocenia historyczną walkę kobiet na THE WAR 2: "Tak się napi***alały, że masakra

Wcześniej w moim życiu trochę się nie układało, trochę poszedłem nie tą drogą, co trzeba. Jak każdy młody chłopak posmakowałem trochę złych rzeczy, no ale w porę skończyłem z tym.

Wybrałem inną drogę, tę trudniejszą, gdzie trzeba się poświęcić, żeby coś osiągnąć. No i stawiam na to, bo lubię mieć pod górkę w życiu i lubię zapierdalać na treningach. Wiem, że to jest moje życie, dlatego chcę się sprawdzać tam i to jest moja droga, bo tamta prowadzi donikąd… do trumny albo do kryminału.

WYKUP DOSTĘP DO THE WAR 2 – TUTAJ

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Kibole Elany Toruń szukają rywali do walki 5vs5! Mogą zmierzyć się z każdym! "Elanowcy rzucają rękawicę tym, którzy do tej pory szukali wymówek"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *