UFC

Niezwykłe plany Kamaru Usmana! „W 2022 zszokuję świat!”

Kamaru Usman w rozmowie z TMZ Sports zdradził swoje plany na ten rok! Nigeryjczyk nie ukrywa, że ma zamiar zszokować świat!

Po raz ostatni Kamaru Usmana oglądaliśmy podczas UFC 268. W walce wieczoru nowojorskiej gali Nigeryjczyk jednogłośną decyzją obronił tytuł mistrzowski wagi półśredniej, a jego rywalem był Colby Covington. Niedługo później poddał się operacji ręki, przez co jeszcze nie stoczył kolejnego pojedynku.

Ten jednak ma się odbyć za kilka miesięcy. W wywiadzie udzielonym TMZ Sports „The Nigerian Nightmare” opowiedział o swoich planach na 2022 rok. Przede wszystkim w lipcu Usman spotka się w oktagonie z Leonem Edwardsem. To właśnie obecny mistrz wagi półśredniej jest ostatnim zawodnikiem, który pokonał Anglika.

Kamaru Usman zawiesił też oko na boksie! Nigeryjczyk ma zamiar spotkać się we wrześniu z Canelo Alvarezem! Meksykanin już raz został wyzwany, ale odmówił pojedynku. „The Nigerian Nightmare” jest jednak pewien, że ten rok będzie jego.

W 2022 zszokuję świat. W lipcu, podczas International Fight Week, spotkam się z Leonem Edwardsem. Jak Bóg da i go pokonam, to we wrześniu, podczas Tygodnia Niepodległości Meksyku, zatrzymam Canelo Alvareza.

Absolutnie, jestem przekonany, że wygram.

Canelo Alvarez ma już zaplanowany pojedynek na 7 maja przeciwko Dmitry’emu Bivolowi. Jeśli jednak Gennadiy Golovkin zwycięży swoje starcie miesiąc wcześniej, nieuniknione jest kolejne spotkanie pięściarzy w ringu. Pierwsza walka zakończyła się remisem, druga zaś – większościową decyzją sędziów na korzyść Meksykanina.

Sprawdź!  Michael Bisping ostrzega wszystkich półśrednich! "Oglądaj się przez ramię. Ten koleś to bestia."

Kamaru Usman natomiast zaczyna powoli cierpieć na brak nowych wyzwań. Nigeryjczyk niczym czołg demoluje kolejnych oponentów. W ten weekend podczas UFC 272 dojdzie do starcia dwóch byłych pretendentów, Colby Covingtona oraz Jorge Masvidala. Nie można jednak jednoznacznie stwierdzić, czy ewentualny zwycięzca otrzyma trzecie starcie z Nigeryjczykiem.

Gala UFC 272 transmitowana będzie w STS TV!

Aby obejrzeć, wystarczy otworzyć konto TUTAJ. Galę UFC 272 obejrzysz w STS TVWydarzenie będzie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników serwisu bukmacherskiego firmy STS.

Przy rejestracji wystarczy użyć kodu: UFCktóry da Wam bonus w postaci darmowych 29 zł na dowolny zakład + zakład bez ryzyka do 200 zł. Oprócz tego będziecie mieli możliwość oglądania streamu online z gali UFC.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.