UFC

Niezwykłe plany Kamaru Usmana! „W 2022 zszokuję świat!”

Kamaru Usman w rozmowie z TMZ Sports zdradził swoje plany na ten rok! Nigeryjczyk nie ukrywa, że ma zamiar zszokować świat!

Po raz ostatni Kamaru Usmana oglądaliśmy podczas UFC 268. W walce wieczoru nowojorskiej gali Nigeryjczyk jednogłośną decyzją obronił tytuł mistrzowski wagi półśredniej, a jego rywalem był Colby Covington. Niedługo później poddał się operacji ręki, przez co jeszcze nie stoczył kolejnego pojedynku.

Ten jednak ma się odbyć za kilka miesięcy. W wywiadzie udzielonym TMZ Sports „The Nigerian Nightmare” opowiedział o swoich planach na 2022 rok. Przede wszystkim w lipcu Usman spotka się w oktagonie z Leonem Edwardsem. To właśnie obecny mistrz wagi półśredniej jest ostatnim zawodnikiem, który pokonał Anglika.

Kamaru Usman zawiesił też oko na boksie! Nigeryjczyk ma zamiar spotkać się we wrześniu z Canelo Alvarezem! Meksykanin już raz został wyzwany, ale odmówił pojedynku. „The Nigerian Nightmare” jest jednak pewien, że ten rok będzie jego.

W 2022 zszokuję świat. W lipcu, podczas International Fight Week, spotkam się z Leonem Edwardsem. Jak Bóg da i go pokonam, to we wrześniu, podczas Tygodnia Niepodległości Meksyku, zatrzymam Canelo Alvareza.

Absolutnie, jestem przekonany, że wygram.

Canelo Alvarez ma już zaplanowany pojedynek na 7 maja przeciwko Dmitry’emu Bivolowi. Jeśli jednak Gennadiy Golovkin zwycięży swoje starcie miesiąc wcześniej, nieuniknione jest kolejne spotkanie pięściarzy w ringu. Pierwsza walka zakończyła się remisem, druga zaś – większościową decyzją sędziów na korzyść Meksykanina.

Sprawdź!  Alex Pereira w mocnych słowach odpowiada Krzysztofowi Jotko! "Pozbawiony jakiegokolwiek wyrazu. Gdybym miał jego styl, szukałbym pracy w cyrku"

Kamaru Usman natomiast zaczyna powoli cierpieć na brak nowych wyzwań. Nigeryjczyk niczym czołg demoluje kolejnych oponentów. W ten weekend podczas UFC 272 dojdzie do starcia dwóch byłych pretendentów, Colby Covingtona oraz Jorge Masvidala. Nie można jednak jednoznacznie stwierdzić, czy ewentualny zwycięzca otrzyma trzecie starcie z Nigeryjczykiem.

Gala UFC 272 transmitowana będzie w STS TV!

Aby obejrzeć, wystarczy otworzyć konto TUTAJ. Galę UFC 272 obejrzysz w STS TVWydarzenie będzie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników serwisu bukmacherskiego firmy STS.

Przy rejestracji wystarczy użyć kodu: UFCktóry da Wam bonus w postaci darmowych 29 zł na dowolny zakład + zakład bez ryzyka do 200 zł. Oprócz tego będziecie mieli możliwość oglądania streamu online z gali UFC.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.