Wotore

(VIDEO) Michał Królik przed WOTORE 5: „Spodziewajcie się wszystkiego. Może być latająca balacha, może być suples”

Już 29 kwietnia dojdzie do głośnego rewanżu na gołe pięści. W co-main evencie gali WOTORE 5 Michał Królik ponownie zmierzy się z Bartoszem Batrą.

Do pierwszej walki doszło podczas Genesis 1. Zawodnicy stoczy świetny pojedynek, a o wyniku starcia decydowali sędziowie. Po pełnym dystansie i jednogłośnej decyzji sędziów w górę powędrowała ręka Michała Królika.

Tym razem rewanż może wyglądać całkiem inaczej. Zawodnicy walczą bowiem na innych zasadach. Dozwolone będą kopnięcia, soccerkicki, stompy, a nawet uderzenia głową. Duża część kibiców nie może doczekać się starcia, do którego dojdzie w gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Michał Królik o rewanżu na WOTORE 5

„Matrix” w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl wyjaśnił, że zależy mu na tym, żeby dać jak najlepszy pojedynek. Zapowiedział, że kibice muszą być przygotowani na wszystko:

– Słuchajcie, możecie się spodziewać wszystkiego. Może być latająca balacha, może być suples, nie mogę zdradzić wszystkiego. Bonus to fajna motywacja, aczkolwiek skupiam się na tym, żeby dać jak najlepszy pojedynek. Uwierz mi, że sam w sobie ten pojedynek będzie tak zaje**ty, że ten bonus zgarniemy.

Królik jest faworytem w oczach bukmacherów i przyznał, że z tego powodu nie czuje żadnej presji, tylko dodatkową motywację do tego, by ponownie pokonać Batrę.

Sprawdź!  (VIDEO) Face-to-face Michał Pasternak vs Simon "The Savage" Henriksen przed walką o pas WOTORE!

– W ogóle się nie skupiam na tym. Nie robi to na mnie żadnej presji. Jestem bardziej zmotywowany niż przed pierwszą walką. Naprawdę jaram się, sam się nie mogę doczekać. Nie mam presji, dodaje mi to motywacji, chcę wygrać dwa razy mocniej, niż przed pierwszym pojedynkiem.

Kursy bukmacherskie na walkę Michał Królik vs Bartosz Batra

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i jako dużego faworyta wskazują Michała Królika. Fighter już raz zwyciężył z Batrą, jednak tym razem walka odbędzie się na innych zasadach. Zwycięstwo Bartosza nie będzie więc niespodzianką.

Sprawdź!  (VIDEO) "Kornik" o formule walki na WOTORE: "Tutaj można robić wszystko, w sumie bez zasad. To mi się podoba"

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.