Wotore

Mocne słowa Bakocevicia o Normanie! „Parke to dz**ka! Nie chce walczyć na gołe pięści, więc je*ać go”

Vaso Bakocević to zawodnik dobrze znany polskim kibicom. Fighter już w ten piątek powróci do akcji i tym razem zawalczy na gołe pięści.

Bakocević ma na swoim koncie ponad 60 pojedynków w MMA. Część z nich stoczył m.in. w KSW, walcząc z takimi rywalami jak Borys Mańkowski, Anzor Azhiev, Artur Sowiński czy Maciej Jewtuszko. Bił się także na gali Genesis z Dariuszem Rutkiewiczem.

Tym razem 29 kwietnia w gdańskim Teatrze Szekspirowskim zmierzy się z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem. Dla Polaka będzie to debiut w formule na gołe pięści.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Vaso Bakocević ostro o Normanie Parke

Poza wspomnianym starciem, do którego dojdzie w main evencie WOTORE 5, zobaczymy także superfighty oraz turniej, w którym weźmie udział 8 zawodników. Zawalczą oni o nagrodę główną w postaci 50 tysięcy złotych.

Wszyscy fighterzy uczestniczyli w konferencji prasowej, podczas której zostali przedstawieni kibicom oraz poznali swoich rywali turniejowych. Zawodnicy mieli okazję stanąć z przeciwnikami twarzą w twarz oraz odpowiedzieć na pytania od widzów.

Sprawdź!  "Apteka" za kratami! Grozi mu do 12 lat więzienia! Policja opublikowała nagranie [WIDEO]

Vaso Bakocević z dużym szacunkiem wypowiedział się o Marcinie Wrzosku. Przyznał, że jest on po prostu lepszym fighterem, w odpowiedzi Polak stwierdził, że rywal prawdopodobnie próbuje uśpić jego czujność.

Zawodnik z Czarnogóry dostał również pytanie o Normana Parke. Fighter nie szczędził ostrych słów zawodnikowi freakowej federacji FAME, z którym w przeszłości chciał się zmierzyć – Norman Parke to dzi*ka. Nie chce walczyć na gołe pięści, chce walczyć tylko w MMA, więc je*ać go!

Całą konferencję znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i jako ogromnego faworyta wskazują Marcina Wrzoska. Fighter nie stoczył jeszcze żadnej walki na gołe pięści, ale bez wątpienia posiada większe umiejętności, niż jego rywal.

Sprawdź!  (VIDEO) Mocna odpowiedź Piotra Szeligi! "Będziesz moją dz*ką, śmieciu! Masz prze**bane"

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.