Wotore

Mocne słowa Bakocevicia o Normanie! „Parke to dz**ka! Nie chce walczyć na gołe pięści, więc je*ać go”

Vaso Bakocević to zawodnik dobrze znany polskim kibicom. Fighter już w ten piątek powróci do akcji i tym razem zawalczy na gołe pięści.

Bakocević ma na swoim koncie ponad 60 pojedynków w MMA. Część z nich stoczył m.in. w KSW, walcząc z takimi rywalami jak Borys Mańkowski, Anzor Azhiev, Artur Sowiński czy Maciej Jewtuszko. Bił się także na gali Genesis z Dariuszem Rutkiewiczem.

Tym razem 29 kwietnia w gdańskim Teatrze Szekspirowskim zmierzy się z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem. Dla Polaka będzie to debiut w formule na gołe pięści.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Vaso Bakocević ostro o Normanie Parke

Poza wspomnianym starciem, do którego dojdzie w main evencie WOTORE 5, zobaczymy także superfighty oraz turniej, w którym weźmie udział 8 zawodników. Zawalczą oni o nagrodę główną w postaci 50 tysięcy złotych.

Wszyscy fighterzy uczestniczyli w konferencji prasowej, podczas której zostali przedstawieni kibicom oraz poznali swoich rywali turniejowych. Zawodnicy mieli okazję stanąć z przeciwnikami twarzą w twarz oraz odpowiedzieć na pytania od widzów.

Vaso Bakocević z dużym szacunkiem wypowiedział się o Marcinie Wrzosku. Przyznał, że jest on po prostu lepszym fighterem, w odpowiedzi Polak stwierdził, że rywal prawdopodobnie próbuje uśpić jego czujność.

Sprawdź!  (VIDEO) "Kornik" o walce wieczoru WOTORE 5: "Widziałem Vaso na treningu. Fajnie się ruszał, ma silne uderzenia"

Zawodnik z Czarnogóry dostał również pytanie o Normana Parke. Fighter nie szczędził ostrych słów zawodnikowi freakowej federacji FAME, z którym w przeszłości chciał się zmierzyć – Norman Parke to dzi*ka. Nie chce walczyć na gołe pięści, chce walczyć tylko w MMA, więc je*ać go!

Całą konferencję znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i jako ogromnego faworyta wskazują Marcina Wrzoska. Fighter nie stoczył jeszcze żadnej walki na gołe pięści, ale bez wątpienia posiada większe umiejętności, niż jego rywal.

Sprawdź!  (VIDEO) Krystian Rosa w mocnych słowach o Soroko! "Nic nie wnosi pod względem sportowym, to ch*j z nim. Jest zwykłym obsrańcem i tyle"

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.