High League

(VIDEO) Michał Cichy o pojedynku Załęckiego z Tyburskim: „W pierwszej rundzie Denis ma szansę, później będzie miał bardzo ciężko. Najważniejsza kwestia to kondycja”

Michał Cichy, który również zawalczy na gali High League 6, zabrał głos w sprawie pojedynek pomiędzy Denisem Załęckim i Pawłem Tyburskim.

Dziennikarz powróci do klatki 18 marca i zmierzy się z „Szalonym Reporterem”, który w końcu zadebiutuje we freak fightach. Federacja High League przygotowała naprawdę mocną kartę walk, a poza wspomnianymi starciami zobaczymy również zestawienie Denisa Labrygi z Konradem Karwatem czy Mateusza Kubiszyna z Dawidem Załęckim.

Cichy o walce Denisa z Tyburskim

Na temat pojedynku „Bad Boya” z „Tyborim” wypowiedział się Michał Cichy, który rozmawiał z portalem fansportu.pl. Przyznał, że bardzo dużo zależy od kondycji zawodników. Jeśli walka wyjdzie poza pierwszą rundę, przewagę zacznie zyskiwać Tyburski.

Istnieje też duża szansa na szybko nokaut z jednej lub drugiej strony. Fighterzy biją bardzo mocno, a starcie odbędzie się na zasadach bokserskich w małych rękawicach:

– Denis to jest power puncher, wali bardzo mocne ciosy, nie wali ich dużo. Natomiast Tyburski jest mega techniczny i dużo ciosów zada. Kwestia najważniejsza to kondycja. Denis nie może się spompować. Jak się spompuje w pierwszej rundzie, to Tyburski to ogarnie.

– A Tyburski będzie musiał pierwszą rundę bardzo uważać. Dostać z małej rękawicy od Denisa… Ja komentowałem walkę Denisa w Bułgarii, jak złamał oczodół jednym strzałem. (…) Tę pierwszą rundę Denis ma szansę, później będzie miał bardzo ciężko. Zależy od dyspozycji Pawła.

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Boxdel składa propozycję Denisowi Załęckiemu! Chce, aby walczył w FAME MMA. "Nitro" odpowiada! "Mówiłem Wam, żeby..."

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.