High League

HIGH League 6. Michał Cichy skomentował ostatnią aferę rywala. „Robienie takiej szczęki to żenada…”

Michał Cichy już niedługo stoczy kolejną freakową walkę. Na HIGH League 6 spotka się on z „Szalonym Reporterem”, którego wyzywał tuż po debiucie.

„Cichy Zadymiarz” od ponad 10. lat związany jest z MMA jako dziennikarz. W ubiegłym roku zadebiutował na gali Prime MMA, gdzie pokonał przez decyzję Adriana Ciosa. Już chwilę później namaścił swojego kolejnego oponenta, „Szalonego Reportera”.

Tomasz Matysiak nie miał szansy pojawić się w oktagonie. Jeden z najpopularniejszych polskich twórców podcastów i YouTuberów czekał pod klatką na Jacka Murańskiego podczas FAME 15, jednak „Muran” nie został dopuszczony do startu przez medyków. Michał Cichy nie ukrywa swojej niechęci do przeciwnika, który niejednokrotnie publikuje kontrowersyjne treści.

Cichy o „Aferze Szczękowej”

Przed kilkoma dniami Szalony Reporter wstawił na swojego Instagrama relację z maty. Do kamery wyszczerzył też szczękę, na której widnieje napis „Je*ać Murańskich„. W obliczu nie tak dawnej śmierci Mateusza oczywiście uznane to zostało, delikatnie ujmując, za niestosowne.

Michał Cichy został oznaczony w wideo, ale początkowo nic nie zauważył. W rozmowie z Fansportu TV przyznał, że następnego dnia wahał się, czy poruszać ten temat publicznie.

Sprawdź!  Paweł Jóźwiak skomentował głośne nagranie z udziałem jego partnerki! "Emocje wzięły górę. Ania..."

Rano wstaję, skrzynka ze screenami tej szczęki. Mówię: co on odp***dolił…? Co za gość! Jak można taką szczękę w tej sytuacji wyciągać. Zresztą w ogóle robienie takiej szczęki to żenada…

Wiesz, taki diabełek mi siadł na jednym ramieniu i powiedział: wrzuć to, pokaż co to za typ! Ale później usiadł aniołek i powiedział: dobra, nie rób tego. Wszedłem do niego [na profil] i już miał tam przeprosiny.

Dziennikarz zdecydował się udostępnić jednak jeden z wpisów Matysiaka po tym, jak wszystko szybko obiegło Internet. Mimo tego, że setki tysięcy osób widziało zarówno screen z niesławną szczęką, jak i przeprosiny Szalonego Reportera, zdaniem Cichego tego najbardziej rywala ubódł jednak właśnie jego wpis.

Wardęga, jak to udostępnił – 400 tysięcy. Poland News ponad 300. Jak ja wrzuciłem, to tam z 50 koła, ale to do mnie ma największe pretensje. Ja, Tomek, jak napisałem i tak postępuję z tobą grzecznie, bo mnie zaczynasz podwójnie irytować.

Oczywiście wątpliwym jest, by Tomasz Matysiak zrobił wszystko intencjonalnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego dość impulsywną osobowość. „Cichy Zadymiarz” zwrócił jednak uwagę na to, iż raczej pamięta się o tym, jaki napis widnieje na ochraniaczu.

Sprawdź!  Jacek Murański wraca do freak fightów! Wiemy, gdzie zawalczy! "Naszedł czas na wielki powrót do klatki"

– Co do tego, czy on to zrobił specjalnie… Powiem ci tak: ja dobrze wiem, co mam na swojej szczęce. I dziwię się, że ktoś mógł o tym zapomnieć.

Kursy bukmacherskie na walkę Cichy vs. Szalony Reporter

Galę HIGH League 6 oraz walkę dziennikarzy obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.