High League

Ferrari vs. Bomba na żywo. Gdzie oglądać? Transmisja LIVE, stream online. O której godzinie walka? Karta walk High League 4.

Dnia 17 września na gali High League 4 odbędzie się pełna złej krwi walka „Ferrari” vs. Bomba! Freak figferrari bomhterzy toczą spór od wielu miesięcy i w końcu wyjaśnią sobie wszystko w klatce. Kiedy i o której walka „Ferrari” vs. Bomba? Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w Internecie, stream LIVE online. Karta walk High League 4.

High League 4. Gdzie oglądać? Cena, ile kosztuje PPV? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk High League 4 PPV. Kiedy i gdzie gala?

„Ferrari” vs. Bomba – Transmisja online, stream LIVE

To będzie jedno z największych wydarzeń gali High League 4! Freak fighterzy marzą o walce z sobą i całe szczęście nie dojdzie do tego na ulicy… Choć zasady mogą przypominać taką bójkę! Federacja potwierdziła bowiem, że starcie „Ferrari” vs. Bomba odbędzie się na brutalnych zasadach No Rules! W grę wchodzą łokcie, stompy i kopnięcia w głowę, z czego jeden i drugi na pewno z wielką chęcią skorzystają!

Konflikt między nimi rozpoczął się, gdy Amadeusz „Ferrari” Roślik pojawił się na trybunach High League 3 w towarzystwie „Zusje”. Zawodniczka znana z pojedynków we freak fightach była partnerką Pawła Bomby, który nie był zadowolony widząc parę w objęciach. „Scarface” twierdzi, że to przez nich przegrał w 15 sekund na wspomnianej gali, a później w złości rzucał krzesłami w „Ferrariego”.

Sprawdź!  Artur Szpilka vs Sergiej Radczenko - Gdzie oglądać? Transmisja KSW 71. Jak i gdzie obejrzeć KSW 71 na żywo?

Amadeusz Roślik związany jest kontraktem z konkurencyjną federacją, ale otrzymał zgodę na rozwiązanie konfliktu z Bombą. Gdzie freak fighterzy się nie pojawią potrzebna jest ochrona, bo obaj rzucają się sobie do gardeł! O której „Ferrari” vs. Bomba? Zawodnicy wystąpią w 4. walce od końca. W zależności od atrakcji pobocznych ich występ odbędzie się około 21:30 dnia 17.09.2022 w Arenie Gliwice.

-> Galę High League 4 obejrzysz TUTAJ!

Ferrari vs. Bomba – gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV High League 4?

Walka „Ferrari” vs. Bomba nie będzie dostępna za darmo. Jedyną możliwością, aby obejrzeć ten emocjonujący pojedynek bez zasad jest wykupienie transmisji PAY-PER-VIEW gali High League 4.

Pierwszym krokiem jest założenie konta pod TYM LINKIEM. Zajmuje to około minuty, a bez tego nie można przejść dalej. Dobrze jest też wykonać darmowy test odtwarzacza, by sprawdzić, czy sprzęt spełnia wymagania. Następnie przechodzi się do wyboru jednej z opcji PAY-PER-VIEW High League 4.

Pierwszy wariant to pakiet BASIC. Jego cena zaczyna się od 34,99 zł, a użytkownik dostanie w zamian transmisję LIVE w jakości 720p. Całe High League 4 PPV można też później powtórzyć przez 24 godziny, co umożliwia zapis wideo.

Sprawdź!  Artur Szpilka wyjaśnia "Ferrariego" i Bombę: "Na konferencji pitbulle, a jak się mijają, to..."

Wariant PREMIUM to opcja pełna dodatkowych atrakcji! Już za 39,99 zł fani dostają nie tylko stream w najwyższej jakości 1080p, lecz także transmisję z Hejt Roomu! Tam na pewno nie zabraknie celebrytów i innych gwiazd organizacji. Hitową galę High League 4 PPV obejrzeć później można ponownie przez następne 7 dni.

Końcowa cena Pay-Per-View zależy od wyboru płatności. Chcąc uniknąć prowizji należy zdecydować się na zapłatę kodem Blik lub ePrzelewem. W innym przypadku kwota do zapłaty może być wyższa od 2,21 do nawet 13 złotych. Na High League 4 PPV oprócz hitowej walki „Ferrari” vs Bomba na żywo obejrzeć będzie można też arcyciekawe starcie Denis Załęcki vs. Artur Szpilka.

-> Nie czekaj i wykup PPV High League 4!

Kursy i zakłady bukmacherskie na walkę Ferrari vs. Bomba

Całą galę High League 4 oraz walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Paweł Bomba obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFrotuna.pl! Nowi użytkownicy otrzymają też dodatkowy BONUS na pierwszą grę!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Sprawdź!  "Scarface" ostro komentuje atak "Ferrariego"! "Słyszałeś co Artur powiedział? Tak robią..."

Zdaniem Fortuny faworytem tego starcia jest „Ferrari”. Freak fighter stoczył o wiele więcej pojedynków i mimo przeciętnego rekordu 3-3, nie powinien mieć problemów z Pawłem „Scarfacem” Bombą.

-> Odbierz BONUS i graj z Fortuną!

Karta walk High League 4

Walka wieczoru:

  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs. Lexy Chaplin – o pas wagi muszej High League

Pozostałe walki:

  • Artur „Szpila” Szpilka vs. Denis „Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs. Salim Chiboub – o pas mistrzowski niskorosłych High League
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Paweł „Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs. Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs. Cezary „Czaro” Nykiel
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs. Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs. Jakub „Kubx” Świtała
  • Konrad Karwat vs. Radosław Słodkiewicz

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.