UFC

Strickland odpalony na UFC! Ostry komentarz na temat Whittakera i walki o pas

Były mistrz wagi średniej UFC Sean Strickland bardzo krytycznie podchodzi do tematu kolejnej walki o pas z udziałem Roberta Whittakera.

Australijczyk przed kilkoma tygodniami wystąpił w walce wieczoru UFC w Arabii Saudyjskiej. Tam miał zmierzyć się z Khamzatem Chimaevem, który wypadł z powodu urazu. Jego miejsce zajął Ikram Aliskerov, którego Whittaker znokautował w niecałe 2 minuty.

Tym samym „The Reaper” odniósł drugie zwycięstwo z rzędu po przegranym eliminatorze z Dricusem Du Plessisem. Afrykaner niebawem zmierzy się z Israelem Adesanyą. Ten, kto wyjdzie z oktagonu jako mistrz, ma zmierzyć się właśnie z Robertem Whittakerem.

Strickland zły na pomysł title shota dla Whittakera

Sean Strickland w swoim stylu, czyli mocno wybuchowo, zareagował na doniesienia na temat kolejnego title shota Roberta Whittakera. Były mistrz wagi średniej w ostatnich dwóch pojedynkach z pasem na szali zaliczył porażki z „The Last Stylebenderem”, a do tego dopisać trzeba przegraną z obecnym championem.

Strickland tymczasem zrobił to, czego Australijczyk dokonać nie potrafił – zdetronizował Adesanyę. Po utracie pasa na rzecz „DDP” Amerykanin pokonał Paulo Costę, ale nie jest wymieniany w gronie najbliższych pretendentów, co go ewidentnie mierzi:

Sprawdź!  BREAKING! Kłopoty Jana Błachowicza! Pojedynek z Aleksandarem Rakiciem odwołany!

– Myśl o tym, że Whittaker otrzyma title shota przede mną jest w ch…j dziwna. Brachu, masz [z nimi] rekord 0-3… Do tego przed czasem, lol. Pokonałem obie te p…zdy… Czy rankingi mają jakieś znaczenie?! UFC, podejmijcie odpowiednią decyzję.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.