FAME MMA

Murański chce „zdeptać” Marcina Wrzoska! Jest mocna odpowiedź: „Po tym, co pokazałeś, to możesz kupę na trawniku zdeptać”

Mateusz Murański to kolejny freak fighter, który chciałby zmierzyć się z Marcinem Wrzoskiem. Dostał mocną odpowiedź na swoje słowa wypowiedziane przed galą FAME 15.

„Polish Zombie” we freakach stoczył trzy pojedynki. Najpierw przegrał z „Don Kasjo”, następnie szybko rozprawił się z ponad 60 kg cięższym Piotrem Kałuskim, a podczas piątkowej gali stoczył walkę z debiutującym „Sariusem”.

Pojedynek odbył się w boksie, a już w pierwszej odsłonie Wrzosek zerwał biceps w prawej ręce. To jednak nie stanowiło dla niego żadnej przeszkody. Zadawał ciosy jedynie lewą ręką, a mimo to jego przeciwnik nie miał najmniejszych szans.

Wrzosek odpowiada Murańskiemu

Na gali FAME 15 do klatki powrócił także Mateusz Murański, który zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Faworytem był „Aroy”, ale wielu kibiców uważało, że „Muran” może to zwyciężyć, gdyż zrobił wielki progres. Od samego początku do końca starcie prowadził jednak Tańcula.

Wypunktował rywala w dwóch pierwszych odsłonach, a w trzeciej rundzie, gdy walka zeszła do parteru, nie wypuścił zwycięstwa z rąk. Poddał Mateusza i od razu w kolejnym starciu pokonał także jego ojca, którego brutalnie rozbił na pełnym dystansie.

Sprawdź!  (VIDEO) Ferrari obawiał się testów na doping? Łaszczyk wyjaśnia: "Od początku mówiłem, że chce testów. Ta fuj*ra się nie zgodziła"

Co ciekawe, przed galą na kanale Betclic Polska, pojawił się materiał z typowania, na którym Mateusz stwierdził, że „Sarius” pokona Wrzoska. Dodał również, że następnie to on wygra z były mistrzem KSW:

– Bardzo tego „Sariusa” polubiłem. Ciężko powiedzieć, ale stawiam, że by wygrał, stawiam, patrząc po kursach. No wolałbym, żeby wygrał. Później ja mogę Wrzoska w boksie zdeptać.

Wrzosek nie pozostawił tego bez odpowiedzi. Za pośrednictwem social mediów skomentował słowa Murańskiego i odniósł się do jego występu na FAME 15:

– Mateusz Murański, po tym, co pokazałeś w piątek, to ewentualnie kolejną kupę na trawniku mógłbyś zdeptać.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Krzysztof Stanowski został pozwany przez Fame MMA. Kością niezgody nazwanie jednej z gal "patologią" i walka Don Kasjo z Adrianem Polakiem

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.