FAME MMA

(VIDEO) Mateusz Murański kontuzjowany! Nie zawalczy z Arkadiuszem Tańculą! W zastępstwo wchodzi… Jacek Murański

Tego się nikt nie spodziewał! Ta walka przejdzie z pewnością do historii. Na gali FAME 12 miało dojść do rewanżu pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Mateuszem Murańskim. Do walki nie dojdzie, ponieważ Mateusz został kontuzjowany! W zastępstwo wejdzie jego ojciec… Jacek Murański! Formuła walki zaskoczy wielu z Was!

Tańcula i Mateusz Murański to byli koledzy, którzy aktualnie są mocno ze sobą skonfliktowani. Dodatkowo atmosferę podkręca Jacek Murański, który nie odpuszcza ze swoimi atakami na Tańculę. Teraz panowie będą mogli wyjaśnić wszystko w klatce.

Mateusz na tydzień przed walką doznał kontuzji ręki. Pojedynek cały czas był zagrożony, jednak w lobby hotelowym przed konferencją doszło do awantury pomiędzy Jackiem Murańskim, a Tańculą. To definitywnie przesądziło o tym, że Jacek Murański podpisał kontrakt z organizacją. Jak sam zaznaczył do złożenia podpisów doszło 6 minut przed startem konferencji.

W lobby hotelowym Arkadiusz Tańcula opluł Jacka Murańskiego, który kilka dni temu w ostrych słowach wypowiedział się na temat jego rodziny.

W jakiej formule zawalczy Tańcula z Jackiem Murańskim? Będzie to walka w małych rękawicach, będą dozwolone łokcie, a pojedynek ma się odbyć w „rzymskiej klatce” o wymiarach 3×3 m, 5 rund po 2 minuty każda.

Sprawdź!  Fame MMA 18: Kolejny SOLD OUT organizacji! Wszystkie bilety na galę sprzedane

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Wideo:

Otwórz konto i obstawiaj w BetClic.

Betclic bonus 550 PLN

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.