KSW

(VIDEO) Mamed Khalidov prezentuje siłę ciosu i ustanawia nowy rekord na boxerze

Mamed Khalidov postanowił zaprezentować siłę ciosu i na swoich social mediach opublikował nagranie, na którym bije rekord na tak zwanym boxerze.

Mamed to były mistrz KSW, który ostatni pojedynek stoczył na grudniowej gali w Gliwicach. W main evencie KSW 65 zmierzył się z 15 lat młodszym Roberto Soldiciem, a w stawce znalazł się tytuł kategorii średniej, należący do Khalidova.

Walka zakończyła się już w drugiej odsłonie po tym, jak Chrowat potężnym lewym sierpowym ciężko znokautował legendę KSW. Mamed po starciu z Soldiciem musiał przejść kilkugodzinną operację, jednak powrócił już do zdrowia.

Fighter zapowiedział, że to jeszcze nie koniec jego kariery i już w styczniu wrócił do treningów. Na swoich social mediach udostępnił nagrania z pracy na tarczach czy na worku. W ostatnim czasie sporo mówi się o jego rewanżu z Soldiciem lub starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

Organizacja KSW jest otwarta na oba pojedynki. Wielu kibiców uważa jednak, że były mistrz nie potrzebuje drugiego starcia z Chorwatem, który niedługo może zmienić federację. Na ten moment Khalidov nie przygotowuje się do żadnej walki i nie wiadomo, kiedy powróci do klatki.

Sprawdź!  Mańkowski przekonany, że wygrał starcie z Ziółkowskim: "Wku**iony jestem. Przez pierwszy tydzień..."

Teraz fighter na swoich social mediach postanowił pochwalić się mocą uderzenia, którą pokazywał już nie raz w swoich pojedynkach. W 35 zwycięstwach 15 razy wygrywał przez KO lub nokaut techniczny. Tym razem sprawdził swoją siłę ciosu na tak zwanym boxerze i ustanowił nowy rekord.

Źródło: Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.