FAME MMA

„Popek Monster” przed starciem z Normanem Parke: „Jak przypie**olę przez gardę, to jestem w stanie go znokautować”

Już 26 marca odbędzie się 13 edycja gali FAME, na której po dłuższej przerwie do klatki powróci raper „Popek Monster”. Zmierzy się on z byłym zawodnikiem KSW.

Dla „Popka” będzie to drugie starcie w FAME. Zadebiutował na siódmej gali i w main evencie zmierzył się ze „Stiflerem”. Odniósł wtedy drugie w karierze zwycięstwo przez poddanie, kiedy to balachą zmusił swojego przeciwnika do odklepania.

Tym razem będzie miał znacznie trudniejsze wyzwanie, gdyż zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW Normanem Parke. Irlandczyk jest znacznie bardziej doświadczony, ma większe umiejętności oraz będzie lepiej przygotowany kondycyjnie.

„Popek” po ostatniej konferencji w rozmowie z kanałem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że zdecydował się na walkę ze „Storminem” ze względu na jego umiejętności i ocenił swoje szanse w nadchodzącym starciu.

– Bardzo go szanuję, dlatego zgodziłem się na tę walkę, bo jest dobry. Też dopatruję się swoich szans. Widzę to pół na pół. Jeśli Parke mnie nie zajedzie kondycyjnie, nie jest w stanie mi zrobić nic w tej walce.

Jest bardzo dobrze, ale chcę, żeby było jeszcze lepiej. Chcę pierwszy raz wejść w miarę spokojny o mój tlen i robię wszystko, co w mojej mocy. Naprawdę zapie**alam bardzo ciężko i są tego efekty.

W odpowiedzi na pytanie dziennikarza przyznał, że siła będzie jego główną bronią w tej walce. „Popek” zdradził, że wizualizuje sobie starcie i widzi siebie nokautującego rywala przez gardę.

Sprawdź!  (VIDEO) Norman Parke odpowie na wyzwanie Szeligi? "Mogę walczyć na gołe pięści! Może z kimś, kto za dużo gada"

– Myślę, że tak. Może być tak, że nawet, jak w drugiej rundzie, będę miał jeszcze na tyle siły, wiadomo, z rundy na rundę będę tracił tlen, no to ku*wa przypie**olę przez gardę, to będę mógł… Widzę, taki mam obraz tej walki, że jestem w stanie znokautować go nawet przez gardę.

Według ekspertów „Popek” jest sporym underdogiem, jednak kursy na jego zwycięstwo cały czas spadają. Galę FAME 13 i starcie rapera z Irlandczykiem obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 550 zł! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Otwórz konto – odbierz bonus

Źródło: YouTube MMA-bądź na bieżąco

Sprawdź!  "Popek" apeluje do wszystkich freaków! Jest wściekły na FAME: "Uważajcie na siebie! Nie dajcie się wyj**ać!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.