GROMDA

(VIDEO) Łukasz Parobiec przed galą GROMDA 8: „Do takich walk nie ma gameplanu. Tu jedna plomba może zmienić wszystko”

Już dzisiaj odbędzie się kolejna edycja GROMDY, na której do ringu powróci dobrze znany kibicom Łukasz „Goat” Parobiec.

Tym razem doświadczony fighter weźmie udział w turnieju. Podczas wczorajszej ceremonii jako rywala w pierwszym etapie ćwierćfinałowym wylosował debiutującego w organizacji Tobiasza „Bombiarza” Adriańczyka.

„Goat”, który jest sporym faworytem w rozmowie z fansportu.pl został zapytany o plan na nadchodzącą walkę, jednak przyznał, że nie ma takiego, gdyż w starciach na gołe pięści jeden cios może odmienić losy całego pojedynku.

– Do takich walk na gołe pięści nie ma gameplanu. Gdzieś tam mogę sobie coś założyć wcześniej, w dzień walki, z czego zacząć, ale jak wiadomo, jedna plomba w walkach na gołe pięści może wszystko przełożyć na drugą szalę.

Nie zaprzątam sobie głowy. Tu są kontuzje, tu jest wszystko, tutaj może się wszystko zdarzyć – dodał zapytany o kolejne pojedynki w drabince turniejowej. Całą rozmowę z Łukaszem „Goatem” Parobcem znajdziesz poniżej.

Transmisja gali GROMDA 8 odbędzie się w systemie PPV i dostępna jest już od 24,99 zł! Gala rozpocznie się w piątek, 18 marca o godzinie 20:00. Aby wykupić dostęp PPV na GROMDA 8 wystarczy kliknąć tutaj.

Sprawdź!  GROMDA 10 - Karta walk. Kiedy i o której GROMDA 10? Cena PPV GROMDA 10. Jak kupić GROMDA 10 PPV?

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO GROMDA 8

Kursy bukmacherskie na galę GROMDA 8

Galę GROMDA 8 obstawicie wyłącznie na stronie legalnego bukmachera firmy BetClic. Według ekspertów dużym faworytem tego starcia jest „Goat”, który już nie raz pokazał swoje umiejętności w walce na gołe pięści.

Kurs na zwycięstwo Łukasza „Goata” Parobca –1.25 (OBSTAWIAM)

Kurs na zwycięstwo Tobiasz „Bombiarz” Adriańczyk – 3.30 (OBSTAWIAM)

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA GROMDA 8

Źródło: BetClic

Źródło: YouTube

Sprawdź!  "Gleba" kończy rywala w 31 sekund i wygrywa turniej GROMDA 10!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.