GROMDA

Łukasz Parobiec rozbija „Bombiarza” w pierwszej rundzie! Awansuje do półfinału!

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powróciła z krwawymi pojedynkami. Na karcie walk gali GROMDA 8 ponownie znalazł się turniej, extra fighty, a tym razem także starcie będące eliminatorem do walki o pas.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

W turnieju GROMDY po raz kolejny udział wzięło ośmiu zawodników. Tym razem federacja przygotowała także dwóch fighterów rezerwowych, w tym Daniela „Huntera” Wiecławskiego i Przemysława „Reksio” Rekowskiego.

Poza tradycyjnym turniejem na fight cardzie znalazły się również dwa extra fighty, a main eventem wydarzenia jest starcie będące eliminatorem do walki o pas GROMDY.

Galę GROMDA obstawicie wyłącznie na stronie legalnego bukmachera firmy BetClic, która jest oficjalnym sponsorem wydarzenia. W ofercie znajdziecie zarówno pojedynku turniejowe, jaki i extra fighty.

Nowi użytkownicy mogą także skorzystać ze specjalnej promocji. Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

Sprawdź!  "Popek" dołącza do GROMDY! Zawalczy na gołe pięści? "Król wchodzi do gry"

-> ODBIERZ BONUS!

RELACJA:

Runda 1:

„Bombiarz” mocno ruszył z ciosami, ale większość z nich wylądowała na gardzie. Parobiec w kontrze mocno trafił rywala, który odczuł uderzenie. Adriańczyk cały czas atakuje seriami, ale szybko traci siłę. „Goat” na spokojnie odpowiada podbródkowymi, a przeciwnik pada na deski i nie jest w stanie kontynuować pojedynku.

Ćwierćfinał w pierwszej rundzie zwycięża Łukasz „Goat” Parobiec

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.