FAME MMAGROMDA

Krzysztof „Żołnierz” Ryta odpalony na Dominika Zadorę! Ostre słowa pod adresem zawodnika FAME [WIDEO]

W studio FANSPORTU TV gościł Krzysztof Ryta, który zabrał głos m.in. w sprawie freak fightów czy ostatniej gali GROMDA 15.

Ryta to zawodnik, który bił się m.in. w boksie czy na gołe pieści. W GROMDZIE występował pod pseudonimem „Żołnierz” i zwyciężył 3 z 5 walk. W ostatnim czasie kibice coraz częściej zaczęli pytać o Rytę ze względu na jego treningi w Akademii Sportów Walki Wilanów oraz to, że trenuje Jacka Murańskiego.

W ostatnim wywiadzie nie szczędził ostrych pod adresem Dominika Zadory. Wbił także szpilkę w Alana Kwiecińskiego. Dodatkowo skomentował sytuację „Boxdela”, który jest zamieszany w głośną aferę Pandora Gate. Co ciekawe, stwierdził, że jego zdaniem włodarz FAME MMA jest w całej sprawie pokrzywdzony.

– To jest moim zdaniem totalne dno. Po prostu zacząłem być bardziej agresywny, jeśli chodzi o mój stosunek do niego. Wytłumaczyłem, dlaczego mówię do niego prostytutka. On jest mocny w grupach, a jak ty na niego jedziesz, to się zamyka w sobie. Tak samo w walkach – W taki sposób wypowiedział się na temat Zadory.

Sprawdź!  (VIDEO) "Krycha" wygwizdany przez kibiców! Wygrywa z "Sashą" po niejednogłośnej decyzji sędziów!

Całą rozmowę znajdziesz – Tutaj

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.