FAME MMAKSW

(VIDEO) Marcin Wrzosek o zarobkach w FAME: „Żeby mnie zakontraktować, KSW będzie musiało…”

Marcin Wrzosek powraca do akcji po ostatniej porażce. Tym razem były mistrz KSW spróbuje swoich sił w nowej formule i organizacji.

Ostatnie starcie „Polish Zombie” stoczył w listopadzie na gali FAME 12. W main evencie wydarzenia zadebiutował w formule bokserskiej i zmierzył się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Walka odbyła się na pełnym 6-rundowym dystansie i po jednogłośnej decyzji zwyciężył freak fighter.

Stawka pojedynku była wysoka, gdyż to od wyniku walki zależało to, czy Wrzosek zostanie zwolniony z KSW. Po jego przegranej Maciej Kawulski zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym wyjaśnił, że nie ma dla zawodnika miejsca w organizacji i to od niego zależy, czy ta sytuacja jest przejściowa, czy tak już pozostanie.

Aby ponownie móc zawalczyć w KSW Wrzosek, musi powrócić na zwycięską ścieżkę. Fighter swój kolejny pojedynek stoczy w kwietniu i tym razem spróbuje swoich sił w walce na gołe pięści. W main evencie WOTORE 5 zawalczy z Vaso Bakoceviciem.

Marcin Wrzosek o potencjalnym powrocie do KSW

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Wrzosek poruszył temat zarobków. Przyznał, że po walce kupił sobie mieszkanie, a na jego starciu zarobiło także KSW. Dodał również, że jeśli organizacja będzie chciała go zakontraktować ponownie, to musi zaoferować większa stawkę:

Sprawdź!  Trener Raubo z przesłaniem do Ferrariego: "Młodzież opluwaniem innych kreuje siebie na gwiazdy. Może następnym razem..."

– FAME pozdrawiam, świetna organizacja, KSW również. KSW, żeby po tej wygranej teraz mnie zakontraktować, będą musieli podwoić swoją stawkę, ponieważ wiem, jakie FAME płaci stawki.

Plus na tej walce zarobili wszyscy. Zarobiłem ja, kupiłem sobie z resztą mieszkanie w Bytomiu. Na tej walce w FAME, myślę że tylko jasne strony. Ja zarobiłem, KSW zarobiło, bo FAME zapłaciło za wypożyczenie mnie, więc ku*wa tylko się cieszyć.

Sprawdź również:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.