High League

(VIDEO) Lil Masti rzuciła wibratorem w Ewę Brodnicką! Awantura na face-to-face przed galą High League

W drugiej głównej walce gali High League naprzeciw siebie staną Ewa Brodnicka i Aniela Bogusz. Można być pewnym niesamowitego starcia. Sportowe doświadczenie przemawia na korzyść Brodnickiej, ale nie ma wątpliwości, że w klatce wysokiej ligi Malika Montany może zdarzyć się wszystko.

Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA. W tej dyscyplinie bardziej doświadczona jest „Lil Masti”, która do tej pory nie dawała rywalkom szans i jest niepokonana. W debiucie pokonała Martę „Linkimaster” Linkiewicz. Szybko obaliła konkurentkę, a później brutalnie rozbiła ją w parterze. W ostatnim starciu, pod koniec maja, potrzebowała zaledwie 17 sekund, żeby rozprawić się z Adrianną „Flychanelle” Śledź.

O debiucie mistrzyni świata w oktagonie mówiło się od pewnego czasu. Ostatecznie „Kleo” zdecydowała się podjąć rękawice i przystała na propozycję Malika Montany. 37-latka zapisała się na zawsze w kartach polskiego boksu zawodowego i osiągnęła w nim praktycznie wszystko.

Najpierw zdobyła pas mistrzyni Europy EBU w kategorii lekkiej, a następnie mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej. Wygrała dziewiętnaście walk z rzędu, w tym pięć o statusie mistrzowskim. Pas WBO dzierżyła przez ponad dwa i pół roku.

Sprawdź!  (VIDEO) Tak Denis Załęcki trenuje do walki z Tyburskim! Prezentuje potężne uderzenia

Podczas face-to-face doszło pomiędzy zawodniczkami do szarpaniny. Lil Masti nie spodobał się prezent od Brodnickiej i rzuciła nim w swoją rywalkę. Nagranie z całej ceremonii znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.