UFC

Zmiana rywala dla Łukasza Brzeskiego na tydzień przed walką o kontrakt z UFC

Już za tydzień odbędzie się 37. gala z cyklu Dana White’s Contender Series. Na tym wydarzeniu nasz rodak Łukasz Brzeski miał zmierzyć się z Lorenzo Hoodem. Na twitterze Nolan King podał informację, że Amerykanin wypadł z tego boju, a nowym rywalem Polaka będzie Dylan Potter.

Jak doskonale wiemy na galach z tego cyklu zawodnikom, którzy zaprezentują się najlepiej proponowany jest kontrakt z Ultimate Fighting Championship. Na taką szansę zasłużyli tacy wojownicy jak: Sean O’Malley, Kevin Holland czy Jimmy Crute.

Łukasz Brzeski walczył dla takich organizacji jak: PCF, XFN czy Envio Fight Night. Od 2018 roku występuje dla Babilon MMA, gdzie stoczył cztery pojedynki i wywalczył sobie miano pierwszego pretendenta do pasa wagi ciężkiej. Pokonywał on takich rywali jak Michał Orkowski czy Ednaldo Oliveira. Na Babilon MMA 8 zremisował z weteranem mieszanych sztuk walki Michałem Kitą. W swoim poprzednim występie na Babilon MMA 13 wygrał przez TKO z Michałem Piwowarskim.

Dylan Potter nowym rywalem na Dana White’s Contender Series

Dylan Potter legitymizuje się rekordem 10 wygranych i 5 porażek. Większość swoich zwycięskich walk stoczył w mniejszych organizacjach. W ubiegłym roku stanął przed największym wyzwaniem w karierze, gdzie na LFA 95 przegrał po bliskiej walce Myronem Dennisem. W poprzednim boju na Cage Sport 61 poddał Nicka Millsa.

Gala Dana White’s Contender Series 37 odbędzie się 31 sierpnia.

źródło: Nolan King, Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.