High League

(VIDEO) Ferrari w trakcie wywiadów znokautował i kopnął w głowę trenera Bonusa BGC!

Za nami media trening i ceremonia ważenia przed galą High League. Nie obyło się bez dymów, awantur i bójek. Nikt jednak nie spodziewał się, że napastnikiem będzie zawodnik z innej organizacji!

Ogromnym zaskoczeniem było to, co kilku portalom udało się zarejestrować na kamerach, w trakcie przeprowadzanych wywiadów. Doszło do konfrontacji pomiędzy zawodnik Fame MMA Amadeuszem Ferrarim i trenerem Bonusa BGC Erykiem Bręczewskim.

Po jednym z ciosów trener wylądował na deskach. Ferrari chciał go kopnąć, kiedy ten leżał, jednak się powstrzymał i zrobił to, gdy Bręczewski próbował się podnieść. Kiedy trener wstał, zawodnik Fame MMA zaczął uciekać, a do akcji wkroczyła ochrona.

Miałem spinę z Amadeuszem. Wyszedłem to wyjaśnić, on podszedł z głową, dostał liścia wychowawczego. Zaczęła się bójka, on mnie uderzył dwa razy, ja go dwa razy, poślizgnąłem się, wiadomo, wykładzina jest szorstka, przetarłem sobie twarz – tłumacz trener Bonus BGC w wywiadzie dla mma.pl

Co ciekawe, Bręczewski twierdzi, że nie został znokautowany, a jedynie się poślizgnął – Prawie 10 lat ćwiczę, miałem sporo walk, na ulicy też się biję i jakoś nigdy mnie nikt nie znokautował, więc poślizgnąłem się, może trochę mnie zamroczyło, nie będę wymyślał śmieci jakichś.

Głos w tej sprawie zabrał sam Ferrari, który również rozmawiał z portalem mma.pl. Zawodnik przyznał, że uderzył kontuzjowaną ręką i prawdopodobnie nie zawalczy na gali Fame MMA 11.

Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" atakuje "Alanika" na wywiadzie! "Powiedz mi to w oczy, a nie zawsze spier..."

Sparowałem z nim kiedyś i później on wraz z trenerami kłamał przed kamerami, że wygrał, kopnął mnie podczas sparingu bokserskiego. Jak go podłączyłem, to wymyślił, że uderzyłem go łokciem, później znowu mnie kopnął, pojebani.

To nie jedyna awantura, do której doszło podczas dzisiejszej ceremonii. Gorąco było także na face-to-face Ewa Brodnicka vs Lil Masti. Aniela Bogusz wpadła w szał i rzuciła w byłą mistrzynię świata wibratorem!

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły