High League

(VIDEO) Alan Kwieciński na gorąco po awanturze z Denisem Załęckim! „Co za de*il napompowany. Myślałem, że ma…”

Za nami kolejne face-to-face przed walką Denisa Załęckiego z Alanem Kwiecińskim. Tym razem „Bad Boy” nie wytrzymał i uderzył swojego przeciwnika.

Już 5 lutego na gali High League zostanie rozstrzygnięty głośny konflikt. Denis Załęcki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim w formule K-1. Pomiędzy zawodnikami jest naprawdę sporo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć już na pierwszej konferencji prasowej.

Podczas wczorajszych „Rundek” było jeszcze goręcej. W trakcie programu prowadzonego przez „Pana” Pawłowskiego padło wiele ostrych słów. Załęcki nie odpuszczał przeciwnikowi i cały czas próbował go atakować. W pewnym momencie puściły mu nerwy i po słowach Kwiecińskiego, ruszył w jego kierunku. Ochrona szybko zareagowała i wydawało się, że to koniec spięcia.

„Bad Boy” ponownie podbiegł do Alana, a ten schował się za ochroną, która próbowała uspokoić fightera. W wyniku szarpaniny przez przypadek uszkodzony został jeden z telewizorów. Nikt nie spodziewał się, że tego wieczoru zobaczymy jeszcze większe dymy, jednak na koniec programu przeciwnicy stanęli twarzą w twarz.

Obaj zawodnicy zbliżyli się głowami i próbowali nawzajem przepchnąć. W końcu Denisowi puściły nerwy i uderzył przeciwnika mocnym liściem. Rywale zostali rozdzieleni, ale dwóch ochroniarzy miało spory problem z zatrzymaniem Załęckiego, który po szarpaninie ostatecznie odpuścił.

Sprawdź!  Ostre słowa Alana o Murańskich: "Dwie ku**y telewizyjne. Chcę walczyć na jednej gali, żeby dwa razy nie jeździć"

Chwilę po awanturze na social mediach Kwiecińskiego pojawiło się nagranie, na którym komentuje całą sytuację. Przyznał, że spodziewał się, iż uderzenie Załęckiego będzie znacznie mocniejsze:

– Bez żadnych filtrów, żeby nie zarzucał mi ten pajac, że znowu coś zfiltrowałem. Szczerze, myślałem, że ma mocniejszy strzał, moi drodzy, to będzie moja walka. Jeszcze dostałem fajną wiadomość. Gościu pcha się na mnie z głową i jeszcze mówi, weź tę głowę. Co za debil napompowany.

Galę High League 2 i walkę Załęcki vs Kwieciński obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Denis Załęcki zawalczy 2 na 1? "Najpierw chcę ośmieszyć Alana przy całej Polsce, później..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.