Punch Down

(VIDEO) Legendy UFC w szoku po obejrzeniu nokautów z gali PunchDown! Polska organizacja podbija światowy rynek

Przed nami już piąta gala PunchDown! Turnieje w policzkowaniu zyskują coraz większe grono odbiorców, a do popularyzacji tego sportu przyczyniła się z pewnością organizacja z Polski. Nagrania z ostatnich pojedynków z gal PunchDown 3 i PunchDown 4 obiegły cały świat, a na swoje media społecznościowe wrzucił je m.in. Snoop Dog, czy największe profile z nagraniami viralowymi w sieci.

 Uczestnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej (drabinka) w pojedynkach 1vs1 uderzając się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie 3 ciosy na osobę. O wygranej decyduje nokaut lub werdykt sędziowski.

Każdy event uświetniają swoją osobą celebryci oraz influencerzy. Poza walkami turniejowymi na tych wydarzeniach odbywają się również super fighty, czyli wcześniej zakontraktowane starcia.

Na zbliżającym się PunchDown 5, które odbędzie się w piątek, 22 października zadebiutuje m.in. była mistrzyni świata WBC – Ewa Piątkowska. Jej rywalką będzie potężnie zbudowana – „Waldek”, czyli Monika Rozmus.

Organizacja postanowiła zakontraktować również ważącego blisko 180 kg „Zuluzinho”. Jest to weteran takich organizacji jak PRIDE i Vale Tudo, a w przeszłości mierzył się m.in. z Fedorem Emelianenko! Faworytami do wygrania okrągłej sumy 50.000 zł są również: Artur „Waluś” Walczak, Marek „Maras” Neryng, czy Dawid „Zaleś” Zalewski. Łącznie na karcie walk aż 16 zawodników + dwa dodatkowe super-fighty z udziałem kobiet.

Sprawdź!  (VIDEO) Niewiarygodna siła armwrestlera! Po tym nokaucie "Arnold" został wyniesiony na noszach!

Organizacja PunchDown na tydzień przed planowaną piątą edycją zaczęła udostępniać na swoich social mediach materiały z poprzednich gal. Zyskują one w szybkim czasie ogromną popularność i docierają również za granicę naszego kraju.

Ostatni filmik z brutalnych nokautów w walkach na tzw. „liście” skomentował m.in. weteran organizacji UFC – Frank Mir, który początkowo na nagrania reagował emotikonami, następnie pytając – „Co to jest?”. Fani odpowiedzieli na komentarze zawodnika tłumacząc, że ten sport wywodzi się z Rosji i nie trudno zauważyć, w jak szybkim tempie się popularyzuje!

Szoku nie kryła również Cris Cyborg! Zawodniczka z Brazylii to była mistrzyni organizacji Strikeforce, Invicta FC i UFC. W 2018 roku przegrała drugą walkę w karierze z Amandą Nunes tracąc przy tym mistrzowski pas. W 2019 roku została zwolniona z organizacji przez Dana White’a i aktualnie związana jest z Bellator MMA.

Kibice, którzy odpowiedzieli na komentarz Cris Cyborg nie kryli tego, że chcieliby również ją zobaczyć w takiej formule! Zawodniczka jednak na propozycję fanów nie odpowiedziała.

fot. Facebook

Poniżej znajdziecie nagranie, gdzie zebrane w całość zostały najlepsze akcje!

Sprawdź!  (VIDEO) Walka "Waldek" vs "Cyganka" hitem internetu. Potężne liście w starciu kobiet na gali PunchDown

Galę PunchDown 5 możesz obejrzeć za darmo korzystając ze współpracy organizacji z bukmacherem TotalBet! Druga opcja to wykupienie dostępu PPV.

Zarejestruj się tutaj z kodem polecającym PUNCHDOWN5, dokonaj pełnej aktywacji konta i odbierz: 

  • kod PPV na galę PunchDown 5 (22 października),
  • Freebet 20 PLN
  • Freebet 4×5 PLN,
  • bonus powitalny do 5 000 PLN

PunchDown 5 PPV – jak wykupić?

Druga opcja to wykupienie dostępu PPV w cenie 19,99 zł!

Wykup swoją subskrypcję – tutaj – i oglądaj na żywo od 19:00 w piątek, 22 października

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *