UFC

Kolejny fighter wyzywa Seana Stricklanda! Tarzan odpowiada: „Wiem, że jesteś małą, pier*oloną dzi*ką.”

UFC wciąż nie znalazło nowego rywala dla Seana Stricklanda na UFC 268. Przed kilkoma dniami „Tarzan” stracił przeciwnika po tym, jak z walki wycofał się Luke Rockhold. Teraz zgłasza się kolejny chętny… i ponownie jest to fighter dywizji półśredniej!

Luke Rockhold wypada z UFC 268

W poniedziałek za pośrednictwem Instagrama Luke Rockhold ogłosił, że wypada z karty UFC 268. Powód miał nie byle jaki – zawodnikowi wypadł dysk:

– Nie da się tego łatwo powiedzieć… ale walka w Nowym Jorku się nie odbędzie. Wypadły mi dyski w plecach, odcinek L4 i L5. Lekarz powiedział, że nie ma z tym zabawy. Potrzebuję leczenia o czasu na rekonwalescencję. Niektóre rzeczy nie są nam pisane… Nowy Jork, je*any Nowy Jork. Przepraszam wszystkich, jeszcze wrócę. Do następnego.

Strickland odpowiedział w komentarzu twierdząc, że i tak wszyscy wiedzieli, iż do tej walki nie dojdzie. Chęć na zastąpienie byłego mistrza kategorii średniej wyraził Gilbert Burns. Brazylijczyk od czasu wygranej ze Stephenem Thompsonem na UFC 264 wciąż nie otrzymał propozycji nowej walki, a Jorge Masvidal i Leon Edwards, z którymi chciałby się zmierzyć sami spotkają się na UFC 269.

Belal Muhammad wyzywa, Sean Strickland odpowiada!

Tymczasem gotowość do zastąpienia Rockholda wyraził kolejny zawodnik kategorii półśredniej, Belal Muhammad:

Sprawdź!  Gilbert Burns wygrzebuje stare wpisy i zaczepia Nate'a Diaza! "Walcz ze mną... Wyzywam cię."

Jeśli potrzebują kogoś dla Stricklanda, to jestem chętny. Nienawidzę tego śmiecia.

Sean Strickland, jak w przypadku informacji o wypadnięciu Luke’a Rockholda, nie bał się odpowiedzieć w kilku słowach potencjalnemu rywalowi. Zrobił to w wideo zamieszczonym na Instagramie:

Słuchaj, Belal Muhammad, słyszałem, że zacząłeś pier*olenie, ziomek. Ostatnio, jak byłeś w Vegas chciałem z Tobą sparować, bo wiem, że jesteś małą, pier*oloną dzi*ką i chciałem cię skrzywdzić. To była dobra wymówka. Teraz, skoro zacząłeś pier*olić, przy następnym spotkaniu, po prostu cię zdzielę. Dzięki za propozycję, mała pier*olona ci*ko.

Nigdy nie widziałem twojej walki, ale następnym razem jak będziesz w Vegas to cię zbiję. Za darmo… Rankingi nic dla mnie nie znaczą, ale muszę przez nie przejść, żeby dostać walkę o pas… Nie mam problemu z zaczekaniem na kogoś, kto coś znaczy…

Dodał fighter we wpisie dołączonym do wideo. Tym samym wydaje się, że definitywnie odrzucił możliwość stoczenia walki z Belalem Muhammadem.

Sprawdź!  Charles Oliveira gasi Justina Gaethje i Michaela Chandlera! "Jak go uderzyłem, to się złożył. Ich gadanie jest bez sensu."

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Twitter, Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *