FAME MMA

(VIDEO) Kwieciński z kolegami krzyczał w stronę Ferrariego! Syn trenera Oknińskiego wkroczył do akcji!

Za nami pierwsza konferencja przed galą FAME 17, podczas której nie brakowało dymów. Do awantury doszło nawet poza sceną z udziałem Alana Kwiecińskiego.

W main evencie gali FAME 17 zobaczymy pojedynek Amadeusza Roślika z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Pomiędzy przeciwnikami jest bardzo dużo złej krwi, jednak ich konfrontacja przebiegła całkiem spokojnie, zwłaszcza, biorąc pod uwagę poprzednie pojedynki „Ferrariego”.

Alan zaatakowany przez Oknińskiego

Kiedy zawodnicy stanęli twarzą w twarz, do mikrofonu znajdującego się pod sceną podszedł Alan Kwieciński wraz ze swoimi kolegami. Jak wiemy, nie przepada on za Amadeuszem, a kibice liczą na to, że w końcu wyjaśnią sobie wszystko w klatce.

„Alanik” zaczął krzyczeć w stronę „Ferrariego”, a do akcji wkroczył trenujący z nim w klubie Akademia Sportów Walki Wilanów Adam Okniński, który podszedł i zapytał – „Co się ku*wa sadzisz?”

Po tych słowach doszło do awantury, a freak fighterów rozdzieliła ochrona. Poniżej znajdziesz nagranie z konfrontacji Kwieciński vs Okniński:

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Okniński reaguje na słowa Tyburskiego o rewanżu! "Był bardzo dobrym workiem do bicia"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.