FAME MMA

Niespodziewany faworyt? Znamy kursy bukmacherskie na starcie Boxdela z Jóźwiakiem!

Federacja FAME przygotowała prawdziwy hit. Podczas nadchodzącej gali dojdzie do pojedynku włodarzy i zostanie wyjaśniony głośny konflikt.

Pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, który tworzy organizację Prime Show MMA oraz FEN, a „Boxdelem” jest bardzo dużo złej krwi. Od wielu miesięcy atakowali siebie nawzajem w komentarzach, wywiadach, czy też specjalnych nagraniach, które włodarz FAME kierował do rywala.

Znamy kursy bukmacherskie

W minioną środę podczas konferencji doszło do pierwszej konfrontacji pomiędzy przeciwnikami. Włodarz FAME mocno się odpalił i nie szczędził ostrych słów, którymi atakował Jóźwiaka. Dodatkowo miał za sobą wsparcie kibiców, którzy bez wątpienia nie przepadają za prezesem FEN.

Dla „Boxdela” będzie to czwarty pojedynek w życiu. Ma za sobą zwycięstwo z Jakubem Szymańskim oraz porażkę z „Kubańczykiem”, oraz z Kasjuszem Życińskim, z którym zmierzył się w formule bokserskiej zaraz po tym, jak „Don Kasjo” wygrał z Marcinem Wrzoskiem na FAME 12.

Natomiast Paweł Jóźwiak ma na swoim koncie dopiero jedną walkę. Na gali WOTORE zmierzył się z Marcinem Najmanem, a starcie trwało kilkadziesiąt sekund. Debiutant nawet nie miał okazji pokazać zbyt wiele, a zaraz po starciu padły oskarżenia, że rywal po prostu się podłożył.

Sprawdź!  Boxdel zabrał głos po akcji Ferrariego! Komentuje zdewastowanie samochodu: "To nie jest zmywalny spray"

Jóźwiak ma wyraźną przewagę warunków fizycznych oraz sportową przeszłością, jednak bukmacherzy uważają, że to „Boxdel” jest dużym faworytem. Kursy początkowo wynosiły 1.45 na zwycięstwo włodarza FAME i 2.45 na wygraną rywala. Szybko jednak nastąpiła zmiana, a aktualne zestawienie kursów znajdziesz poniżej.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.