FAME MMA

(VIDEO) Kamil Łaszczyk twarzą w twarz z „Ferrarim”! Na FAME 17 będzie gorąco!

Dziś odbyła się pierwsza konferencja prasowa przed galą Fame MMA 17. Doszło na niej do pierwszego spotkania face to face pomiędzy bohaterami main eventu tego wydarzenia: Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Kamilem Łaszczykiem.

Samozwańczy „Władca Piekieł” w mocnym stylu zaczyna nowy rok! W ubiegłym stoczył on pojedynek w boksie i dwa w MMA. Ten pierwszy przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziów, kończąc trylogię z Adrianem Polańskim. W kolejnych starciach „Ferrari” poradził sobie o wiele lepiej i szybko rozprawiał się z Pawłem Bombą oraz „Hejterem”.

W międzyczasie Roślik wdał się w konflikt w social mediach z niepokonanym pięściarzem, Kamilem Łaszczykiem. Amadeusz już wówczas zapraszał go do klatki, a oficjalne wyzwanie rzucił też po ostatniej wygranej. „Szczurek” zaakceptował propozycję i 3 lutego zmierzy się z „Ferrarim” na zasadach MMA.

Face to face „Ferrari” vs. Łaszczyk!

Dziś na konferencji prasowej doszło do pierwszego bliższego spotkania „Ferrariego” i Kamila Łaszczyka! Między zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi, a „Szczurek” groził wcześniej rywalowi, że jeśli ten przegnie, to mu nie odpuści.

Sprawdź!  Sarara mocno o Szelidze: "Dla takich osób drzwi powinny być zamknięte w życiu społecznym"

Zobacz face to face main eventerów Fame MMA 17

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.