FAME MMA

Robert Karaś wygrywa debiut w FAME! Kontuzja nie zatrzymała go w walce z Filipkiem!

Na ten debiut kibice czekali od dłuższego czasu. W końcu w klatce FAME swój pierwszy pojedynek stoczył Robert Karaś, który zmierzył się z „Filipkiem”.

Karaś miał po raz pierwszy zawalczyć już na FAME 14. Niestety kontuzja wyeliminowała go z walki, a w klatce zastąpił go Mateusz Janusz, który zmierzył się ze znacznie większym Adamem Josefem i przegrał już w pierwszej odsłonie.

Również i tym razem kontuzje nie ominęły Karasia. Doznał złamania stopy, przez co jego walka była zagrożona, jednak ten był bardzo zdeterminowany i kontynuował treningi bokserskie, które m.in. wykonywał, klęcząc. Finalnie zdążył wrócić do zdrowia i podczas gali w Krakowie mógł zmierzyć się z „Filipkiem”.

Mimo że nie ma żadnego doświadczenia w walkach, początkowo był faworytem. Krótko przed galą FAME 17 role się odwróciły i ostatecznie zadebiutował jako underdog. Dla rapera była to już szósta walka w życiu. Wcześniej bił się cztery razy w MMA i raz w kickboxingu.

Pokonał m.in. „Tomba”, „Sobotę” oraz „Daro Lwa” i poniósł porażki w walce z „Rybą” i Amadeuszem „Ferrarim”. Poza pojedynkiem z Dariuszem Kaźmierczukiem wszystkie starcia zakończyły się decyzjami sędziów.

Sprawdź!  Ferrari zebrał pochwały od szefa GROMDY! "Jest zwycięzcą tej walki, pokazał charakter"

-> OGLĄDAJ FAME 17 NA ŻYWO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

RUNDA 1

Karaś poszedł z frontem, ale poślizgnął się przy tym. Filipek atakuje mocnym lowem, trafił też dobrym, odczuwalnym prostym. Karaś póki co na wstecznym, szuka dystansu frontami i zaatakował obrotówką. Okopuje go za to bardzo mocno Marcinek po nogach. Dobry prosty na brzuch w wykonaniu Roberta. Filipek nie trafia z bokserskimi seriami, dobrze kontruje go Karaś. Szukał backfista Robert, ale ponownie pozycję zaznacza Filipek. Jeszcze wymiana na ostatnie sekundy i mocnym prawym zakończył freestyler!

RUNDA 2

Karaś próbuje z frontem, ale się przewrócił. Niewykluczone, że to kopnięcia Filipka do tego doprowadziły. Robert stara się atakować, nie poddaj się, ale dobrze punktuje go Filip Marcinek. Karaś szuka mocnych ataków bokserskich, Filipek bardzo dobrze go skontrował. Uderzenie w krocze w wykonaniu Ironamana, po powrocie potężny podbródkowy na szczękę rapera! Trafił jeszcze bardzo mocnymi ciosami Karaś, Filip Marcinek w niemałych tarapatach.

RUNDA 3

Filipek od razu rozpoczął od wywierania presji. Karaś kontruje, ale zaraz otrzymuje kopnięciem w krocze. Szybki powrót i dużo akcji lewy na lewy. Ledwo dyszy Marcinek, Robert znakomicie posyła kolejne kombinacje. Świetne kontry w wykonaniu Karasia. Bardzo mocne uderzenia w krótkim dystansie, posłał bardzo mocne kolano zawodnik Uniq Fight Club, ale Filipek odebrał stopą bardzo mocno w krocze. Wraca do walki Marcinek, Karaś uderza bardzo mocnym prawym! Kilkadziesiąt sekund do końca, obaj idą w mocne wymiany. Szuka kopnięć w nogę raper, ale Robert Karaś przeważa kondycją!

Sprawdź!  Ferrari o odrzuconej ofercie Prime MMA: "Za późno, żeby uratować tonący statek. Kapitan był zły, jakby mieli Ferrariego, to..."

Oficjalny wynik: Robert Karaś wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.