FAME MMA

(VIDEO) Wielki powrót Rafonixa do FAME! Miażdży rywala w 44 sekundy!

Za nami drugie starcie gali FAME 17, w którym zmierzyli się zawodnicy z ujemnymi bilansami. Nikt nie miał wątpliwości, że ta walka zakończy się przed czasem.

Do klatki powrócił Marcin Krasucki, czyli popularny „Rafonix”, który przygodę z freak fightami zaczynał od drugiej edycji FAME. Pokonał wówczas „Magicala” który w trakcie walki złamał nogę. Następnie zaliczył słabą serię i przegrał z „Isamu”, Wojtkiem Golą i „Hejterem”.

Z tym ostatnim zmierzył się podczas pierwszej edycji HYPE. Mariusz Słoński potrzebował zaledwie 6 sekund, aby brutalnie znokautował „Rafonixa”.

Rywalem Krasuckiego był Mikołaj Magdziarz znany jako „Mixer”. Freak fighter stoczył wcześniej tylko jedno starcie. Na gali FAME 11 zmierzył się z Piotrem „Popo” Węgrzynem i został rozbity w drugiej odsłonie.

-> OGLĄDAJ FAME 17 NA ŻYWO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

RUNDA 1

Rafonix wjechał od razu frontem na brzuch! Atakuje kolejnymi uderzeniami Mixera, który słania się na nogach. Dużo mocnych ciosów, ratował się zejściem w nogu Magdziarz, ale odpuścił wejście za plecy! Krasucki dusi Mixera!

Sprawdź!  Boxdel i Jóźwiak znów stanęli twarzą w twarz! Mocna wymiana spojrzeń przed FAME Friday Arena 2 [WIDEO]

Oficjalny wynik: Marcin „Rafonix” Krasucki wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.