FAME MMA

Tańcula chętny na starcie 2vs1 z Murańskimi! „Jeden nie zdaje ciosów, drugi tyle, że umie gardę jakoś trzymać”

Arkadiusz Tańcula, który jest już po walce zarówno z Jackiem, jak i Mateuszem Murańskim, przyznał, że teraz mógłby zmierzyć się z dwoma rywalami naraz.

„Aroy” najpierw na gali FAME 10 zmierzył się z Mateuszem, który dopiero debiutował w formule MMA. Przed walką byliśmy świadkami wielkich dymów i konfliktu nakręcanego przez Jacka. Tańculi towarzyszyły ogromne emocje i chęć ukarania rywala.

Od początku mocno ruszył z ciosami i liczył na to, że znokautuje Murańskiego. Ten jednak mimo braku umiejętności pokazał się z dobrej strony, gdyż przyjął ogromną ilość ciosów i przetrwał największy kryzys. Tańcula mimo potężnych uderzeń nie był w stanie znokautować przeciwnika.

Ostatecznie wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów, jednak żaden z zawodników już w drugiej i trzeciej rundzie nie miał w ogóle siły na walkę. Po werdykcie Tańcula stracił przytomność i potrzebował pomocy medycznej.

Na ostatniej gali „Aroy” zmierzył się z Jackiem Murańskim. Tym razem w klatce o wymiarach 3na3 metry. Tańcula brutalnie rozbił swojego rywala, nie dając mu najmniejszej szansy. Co ciekawe, Murański jedynie wyprowadził kilka kopnięć i dwukrotnie ugryzł przeciwnika, zanim został zdyskwalifikowany.

Sprawdź!  (VIDEO) Krwawa wojna w stójce na FAME 15! "Takefun" rozbity przez Zabielskiego!

Po gali FAME 12 Piotr Szeliga postanowił rzucić wyzwanie rodzinie Murańskich i chciałby zawalczyć z nimi 2vs1. Zdradził, że zarówno, Jacek, jak i Mateusz dostali ofertę walki z nim, jednak nie zdecydowali się na zestawienie, na pewno nie z powodu kwestii finansowych.

Teraz głos zabrał Arkadiusz Tańcula, który podczas live’a przyznał, że też mógłby stoczyć taką walkę, gdyż pojedynek z jednym Murańskim to strata czasu. Co ciekawe, zawodnik przed galą FAME 12 zapewniał, że po zwycięstwie zakończy temat rodziny Murańskich.

Tak się jednak nie stało i wygląda na to, że to dopiero początek tej historii. Tańcula ma ponownie zmierzyć się w marcu z Mateuszem, natomiast Jacek zapowiedział, że po wyleczeniu wszystkich kontuzji, będzie dążył do starcia rewanżowego.

Oni są za słabi, żeby się bić 2 na 2. Z nimi to mogę sam jeden na dwóch. Piotrek Szeliga też może bić się sam na dwóch. Jeden nie zdaje ciosów, drugi tyle, że umie gardę jakoś trzymać i nie obrywa. Tym się różnią. To nie, nie ma sensu. Z jednym szkoda tracić czasu i energii. Lepiej z dwoma naraz – przyznał Tańcula.

Sprawdź!  Nowy main event FAME: Reborn! Dojdzie do walki 2 vs 2!

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.