Wotore

(VIDEO) „Kornik” o walce wieczoru WOTORE 5: „Widziałem Vaso na treningu. Fajnie się ruszał, ma silne uderzenia”

Na ten pojedynek czeka wielu kibiców. Już w ten piątek Marcin Wrzosek zadebiutuje w nowej formule i zawalczy na gołe pięści.

Były mistrz KSW wystąpi w main evencie gali WOTORE 5, która odbędzie się w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Fighter ma na swoim koncie 21 pojedynków w MMA, jednak tym razem będzie to walka na całkiem innych zasadach.

Formuła na WOTORE pozwala na walkę w stójce oraz aktywny parter, co oznacza, że jeśli zawodnicy nie będą atakować rywali lub nie podejmą próby poddania, to sędzia rozdzieli i podniesie zawodników, którzy będą kontynuowali starcie na stojąco. Dodatkowo dozwolone będą takie ataki jak soccerkicki, stompy, uderzenia kolanami na głowę w parterze, a nawet uderzenia głową.

Rywalem Marcina Wrzoska jest doświadczony Vaso Bakocević, który w MMA stoczył 63 walki. Ma także na swoim koncie dwa zwycięstwa na gołe pięści. Najpierw na wygrał przez nokaut, a następnie zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

„Kornik” typuje walkę Wrzosek vs Bakocević

Głos w sprawie main eventu zabrał „Kornik”, który weźmie udział w turnieju WOTORE 5. Zdradził, że widział Vaso na treningu i fighter z Czarnogóry ma naprawdę mocne uderzenia. Podobnie jednak jak inni zawodnicy organizacji przyznał, że jest to pojedynek trudny do wytypowania.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Wrzosek twarzą w twarz z "Sariusem" przed FAME 15! Ogromna różnica warunków fizycznych!

– No to będzie dość ciekawy pojedynek. Widziałem Vaso osobiście na treningu, fajnie się ruszał, mocne, silne uderzenia. Wrzosek no wiadomo, w KSW też ma swoje osiągnięcia, bardzo dobry zawodnik, no ale tu ciężko powiedzieć. Nie będę obstawiał za kimkolwiek, zobaczymy, jak wyjdzie w trakcie walki.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i jako ogromnego faworyta wskazują Marcina Wrzoska. Fighter nie stoczył jeszcze żadnej walki na gołe pięści, ale bez wątpienia posiada większe umiejętności, niż jego rywal.

Sprawdź!  Okniński zabrał głos po tym, jak został uderzony butelką! "Pan od butelki dostanie zapłatę. Znajdziemy go"

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.