Wotore

(VIDEO) „Kornik” o walce wieczoru WOTORE 5: „Widziałem Vaso na treningu. Fajnie się ruszał, ma silne uderzenia”

Na ten pojedynek czeka wielu kibiców. Już w ten piątek Marcin Wrzosek zadebiutuje w nowej formule i zawalczy na gołe pięści.

Były mistrz KSW wystąpi w main evencie gali WOTORE 5, która odbędzie się w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Fighter ma na swoim koncie 21 pojedynków w MMA, jednak tym razem będzie to walka na całkiem innych zasadach.

Formuła na WOTORE pozwala na walkę w stójce oraz aktywny parter, co oznacza, że jeśli zawodnicy nie będą atakować rywali lub nie podejmą próby poddania, to sędzia rozdzieli i podniesie zawodników, którzy będą kontynuowali starcie na stojąco. Dodatkowo dozwolone będą takie ataki jak soccerkicki, stompy, uderzenia kolanami na głowę w parterze, a nawet uderzenia głową.

Rywalem Marcina Wrzoska jest doświadczony Vaso Bakocević, który w MMA stoczył 63 walki. Ma także na swoim koncie dwa zwycięstwa na gołe pięści. Najpierw na wygrał przez nokaut, a następnie zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

„Kornik” typuje walkę Wrzosek vs Bakocević

Głos w sprawie main eventu zabrał „Kornik”, który weźmie udział w turnieju WOTORE 5. Zdradził, że widział Vaso na treningu i fighter z Czarnogóry ma naprawdę mocne uderzenia. Podobnie jednak jak inni zawodnicy organizacji przyznał, że jest to pojedynek trudny do wytypowania.

Sprawdź!  Lokalizacja gali Wotore 5 ROBI WRAŻENIE! W walce wieczoru na gołe pięści zawalczy Marcin Wrzosek!

– No to będzie dość ciekawy pojedynek. Widziałem Vaso osobiście na treningu, fajnie się ruszał, mocne, silne uderzenia. Wrzosek no wiadomo, w KSW też ma swoje osiągnięcia, bardzo dobry zawodnik, no ale tu ciężko powiedzieć. Nie będę obstawiał za kimkolwiek, zobaczymy, jak wyjdzie w trakcie walki.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i jako ogromnego faworyta wskazują Marcina Wrzoska. Fighter nie stoczył jeszcze żadnej walki na gołe pięści, ale bez wątpienia posiada większe umiejętności, niż jego rywal.

Sprawdź!  Marcin Najman zawalczy z Pawłem Jóźwiakiem na gali WOTORE 6! Organizacja oficjalnie potwierdziła pojedynek

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.